Eesti uudised

LUGEJAKIRI: autojuht – võta näpp ninast välja! (17)

Ohtuleht.ee, 3. aprill 2019, 10:18
Foto: PantherMedia/Scanpix
Linnas autoga liigeldes tuleb ikka ette, et mõne foori taga või ummikus peab pikemalt seisma. Mida teed sina sel ajal? Kas vaatad kah teisi autojuhte ja jälgid nende tegevust? 

„Olen end viimasel ajal tabanud valgusfoori taga autoga oodates mõtlemast, et inimesed ei taju sõidukis olles üldse, et tegelikult on nad maailmale igati nähtavad,“ kirjutab Õhtulehele 43-aastane Kai. 

„Autosse istudes tekib paljudel vist tunne, et nad on teiste pilkude eest kaitstud ja varjatud. Kuidas muidu selgitada seda, et iga kolmas nokib agaralt nina. No jubedalt häirib, kui minu kõrval seisab auto, kus juht näpuga nina puurib. Tahaks aknale koputama minna ja öelda, et võta näpp ometigi ninast välja,“ ärritub Kai. 

„Kas ei suuda neid väheke privaatsemaid toiminguid enne sõitma minemist ära teha? Ja pole ka väga palju variante, et vaataks mujale – silmanurgast ikka häirib!“ kurdab Kai. 

„Teised ärritajad on need, kes iga pisemagi peatuse puhul peavad kohe oma mobiiltelefoni haarama. Ma ei saa aru, mida nad sealt passivad? Vaatavad kella või jagavad sõprade fotodele sotsiaalmeedias kommentaare?! Ega see mind ei huvitagi, aga enamasti jäävad nad hätta lubava fooritule süttides oma stardiga. Siis hakkavad nad alles mobiiltelefonile sobivat asukohta otsima. Ma küsin, et milleks kõik see?“

17 KOMMENTAARI

k
Kuule Kai 4. aprill 2019, 17:16
Ummikus seistes vaata ise fooritulesi, muidu ringi vahtides magad ise rohelise maha, samuti ei märka ees sõitval läksid pidurituled põlema ja paned tagant sisse. ;)
a
Annika Annu 3. aprill 2019, 13:27
Kas keegi on nõus välja uurima missugust autot Kätlin Heinsoo kasutab? otsige üks julge inimene kes selle auto numbrimärgil need numbrid ja tähed teibiga ära katab niimoodi, et neid numbreid ja täiesti ei näiteks kohalikud ja teipi seda on raske ära võtta.
Loe kõiki (17)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee