Lugejakiri

UUS RUBRIIK „KIRJATUVI NOKAST“ | Mul on häbi olla eestlane! (24)

E.L., 1. aprill 2019, 17:09
Õhtulehele saabunud lugejakiri
„Kirjatuvi nokast“ on Õhtulehe uus rubriik, kus avaldame lugejate saadetud kirju. Seejuures tuleb tähele panna, et kvalifitseeruvad lood, mis on kirjutatud käsitsi ja saabunud meile füüsiliselt paberil. Hoidkem hinnas kirjakunsti ja  postiteenust! Käesolev kiri saabus Õhtulehe postkasti eelmisel nädalal.

Kõigile inimestele, kes vinguvad ainsa, tõelise Eesti partei – EKRE – kallal!

Peale Eesti uuesti iseseisvumist pole olnud ühtegi parteid, kes hooliksid Eesti maast ja eesti rahvast. Kõik parteid püüdsid (ja püüavad) ainult selleks Riigikokku pääseda, et saada suurt palka ja mõnusat äraolemist. On küll üks partei, kes hoolitseb venelaste heaolu eest, kes mõtleks ka Eesti riigi ja rahva peale, sellist parteid senini ei olnud. Nüüd kui selline partei tekkis, EKRE, pole rahul ei teised parteid ega ka eesti rahvas. Imelik!

Isamaa partei, kelle nimi viitab aatelisusele, oma nime vääriline pole kunagi olnud. Ta on alati olnud, ta on alati olnud abiks, lisand teistele parteidele, kes tahavad oma valimisprogrammi ellu viia, peaasi, et oleksid alati „pildil“. Nad on olnud alatumad kui teised parteid, kes viivad oma valimisprogramme ellu isamaalaste häälte abil.

Reformierakond on alati olnud ühe perekonna teenistuses, ma loeksin seda ühe perekonna maffiaks, kus liidrid varastavad rahva raha, võltsivad valimisi ja käivad korda mööda Europarlamendis oma taskuid rahaga täitmas! Nüüd kui tekkis uus partei, kes ka Eesti riigi ja rahva huve kaitseb, siis ime, ime, rahvas ei tahagi seda, talle meeldib oravate korrumpeerunud, oma taskuid rahva arvel täitev partei rohkem!

Eesti rahvas oli 700 aastat sakslaste orjuse all ja on orjarahvaks jäänud siiani. Talle meeldib, kui talle ühe maffia perekonna poolt koht kätte näidatakse! On õigus nali, mis eestlaste kohta räägitakse – kui eestlasele öelda, et ta puuakse üles, küsib eestlane alandlikult: „Kas poomisnööri ostab riik või peame ise muretsema?“

Eestlastele meeldib erakond , kes selleks, et alati valitsuses olla, võltsib hääletustulemusi, selleks nad „E“-valimised välja mõtlesidki! Mitte ükski kui rikas ja progressiivne riik pole seda kasutusele võtnud , sest teavad ei see pole võltsimiskindel hääletusviis.

Seda kõike teades, seda imelikum on, et ka haritud inimesed soovivad, et meid valitseks ühe perekonna maffia, andes talle andeks kõik minevikus tehtud ja tulevikus tehtavad patud!!!

Mida rohkem rahvas reformikatele oma armastust välja näitavad, seda rohkem sigadusi julgevad nad teha. Häbi teile, eesti rahvas!

Kui vahel reformikate jalgealune kipub tuliseks minema, otsivad nad omale toetust Europarlamendist. Selleks nad sinna ka koguaeg trügivadki, sest seal on nende sõbrad Euroopa komisjonis, vanadusest peast nõdraks läinud alkohoolikud, kes patravad mingitest „euroopalikest väärtustest“ isegi teadmata, mida see tähendab. Nende meelest seda, et üks metsinimeste tasemel olev rahvas võiks vabalt tappa nende mehi ja vägistada nende tütreid ja naisi. Tõesti, tõesti, sellist loba võib suust välja ajada kas väga korrumpeerunud või ajuvaba inimene.

Reformierakond on Eesti riigile ja rahvale ohtlikum kui ükski vene partei. Seistes „euroopalikke“ väärtuste eest, hävitavad nad meie iseseisva riigi ja eestlased kui rahvuse. Nad ise on maailmakodanikud ja tahavad eestlastest teha sama, kuid rahvusriigid ei ole USA, mis on tekkinud eri rahvustest. Kellele selline rahvuste sulamispada meeldib, see mingu sinna! Olen selle poolt, et Eesti astub Euroopa riigist välja, et saaks lahti seal seadusi dikteerivast ühe vana alkohooliku diktatuurist.

Miks ma ei taha olla Euroopa liidus:
1. Ma ei taha süüa nende just ekspordi jaoks kasvatatud maitsetuid, lõhnata, vesiseid kurke, tomateid, kapsaid jne jne mis on küll ilusa välimusega, aga söögikõlbmatud!

Meie noored, kes nende peal on üles kasvanud, arvavad, et köögiviljad peavadki sellised olema. Ei pea! Kus on meie väga hea maitsega kvaliteetkartul „Jõgeva kollane“? Praegused kartulisordid on samasugused vesised plönnid nagu praegune aedviligi.

2. Ma igatsen taga Kaukaasia ja Aasia riikide viinamarju, väga mahlased ja magusad! Praegu poes müüdavad on lihtsalt väikesed kummipallid, mille sees tilk magedat vett! Igatsen tagasi piima, mille rasvasisaldus oli tõeliselt 3,5%.  Praegu on antud talunikele voli oma toodet solkida ja valetada toote peal olevat infot: 3,5-4%!

Esiteks ei saa kunagi olla ühes pakendis mingi ebamäärane protsent rasva, on kas 3,5 või 4%, pealegi maitse järgi on see protsent vaevalt üle 2,5. See muidugi ei olene Euroopa Liidust, aga vene ajal ei tohtinud toiduaineid solkida!

Meil kasvab üles põlvkond, kes ei tea heast ja õigest köögiviljast midagi, kes on harjunud nende maitsetusega ja püüavad neile maitset anda igasuguseid maitseaineid lisades! See kõik on Euroopa Liidus olemise tagajärg!

Me ei pea ELiidus olema, sest Euroopas ja muudes riikides saab vabalt liigelda viisa abil.

Ma ei ole rumal, ma tean, et olnut enam tagasi ei saa paljudes elusfäärides: ei saa enam tagasi mets- ja põllulilledest kirendavaid aasu ega linnulaulust rõkkavaid metsi – aasad on tehtud heinamaaks ja lilled, kui kellelegi ebavajalikud on taimemürgiga ära tapetud, nagu neis elavad ja sumisevad putukadki. Linnulaulu metsades vaevalt enam kuuleb, sest metsad on rahaahnuse pärast suurem osa maha raiutud. Pole enam aasadel söömas ilusaid lehma- ja lambakarju, loomi hoitakse ebatavalistes loomadevaenulikes lautades ikka tulu nimel! Ka see on tulnud kõik Euroopat eeskujuks võttes ja ühe mehe (M. Laari) haige aju sünnitusest, kes lõhkus ära maal väiketalupidamise, kelle talu toitis ära perekonna ja jäi müügikski., riigil polnud vaja neid toita, nad toitsid end ise. Igal maal ei sobi USA-s olevad 200-300-1000 hektari suurused farmid. USA-s on läänes suured lahmakad tühja tasast maad, preeriad, meil Eestis küngaste ja metsade vahel väikesed põllulapid, mis ei sobiks suurtele farmidele.

Ma ei teagi, kas on võimalik veel midagi muuta, aga näib, et rahvas on oma viletsusega rahul, sellepärast nii EKRE vaenataksegi! Orjarahvas on ikka orjarahvas, see on tal veres ja nüüd ka vist juba ka geenides! Olen vana naine, minu silmad enam muutust ei näe, aga usun ja loodan, et see kord siiski saabub! Saime Vene riigist lahti, saame ka Euroopa Liidust,

Lugupidamisega E.L.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee