Maailm

OHTLIK SÕIDUSTIIL: eakas autojuht hoidis süles siga 

Toimetas Aare Kartau, 1. aprill 2019 11:52
Foto: Pixabay
Ameerikas pidas Minnesota politseinik kinni autojuhi, kelle ebakindlas sõidustiilis oli süüdi tema süles end mugavalt sisse seadnud siga, vahendab FOX9.

Šerifi abi Jason Foster pidas Minnesota osariigis Chisago maakonnas kinni autojuhi, kelle sõiduk ei püsinud korralikult õiges sõidureas. Kui Foster peatatud auto juurde jõudis, avastas ta, et juhi tähelepanu ei pööranud sõidult kõrvale telefoniga rääkimine ega hommikueine, vaid hoopis siga, kes tema süles lamas. „See oli šokeeriv. Tal oli 250 naela (~113kg) kaaluv siga süles. Täpsemalt toetus loom isegi vastu rooli ning juht pidi pingutama, et autot teel hoida,“ kommenteeris Foster nähtut. 

Eakam autojuht väitis, et ta kolib põhjarannikule, kuid ei soovinud, et tema loomad veoauto kastis külmetama peavad. Politseinik tegi juhile hoiatuse ning lubas tal teekonda jätkata – siiski mitte koos seaga roolides. „Las siga lamab tagaistmel või kasvõi kõrval. Aga ärge laske tal sõites sülle tulla,“ pani Foster liiklusohutust silmas pidades ka teistele autojuhtidele südamele.

Jason Foster tegi uskumatust intsidendist ka foto, mille Chisago maakonna šerifijaoskond eelmisel nädalal Twitteris avalikustas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee