Maailm

ALASTI ARRETEERIMINE: Rootsi politseinik vahistas kurjategija saunas (4)

LISA KOMMENTAAR

Hammare 1. aprill 2019 12:34
1. aprill 2019 11:43
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Tasutaelektrikule 1. aprill 2019 12:11
Sa ole ise ettevaatlik, muidu satud sauna leiliruumis Seewaldi tohtriga kokku ja lõpetad sarnaselt ühe selle artikli tegelasega. ;)
elektritsaabtasuta blogspot com 1. aprill 2019 13:41
Riigi kohustused Riik peab tagastama kodanikelt varastatud raha mille nad on kasseerinud Eesti Energia elektri arvete kaudu. Eesti Energia on riigiasutus ja sestap kõik Eesti kodanikud on selle omanikud. 2) Riik peab tagama tasuta transpordi vesiniku autode abil,tootma neid ja jagama igale Eesti kodanikule tasuta sest siis Eesti saab igal aastal rikkamaks 10 miljardi võrra. 3) Eesti riik peab looma ühistulise keskpanga. Eesti Pank ei ole keskpank juba ammust aast.
elektritsaabtasuta blogspot com 1. aprill 2019 13:43
Kui riik ja pangad ei varastaks meie aega ja raha siis mitte keegi ei petaks ja ei sooritaks kuritegusid. Riik peab rahvale tagastama raha mille on kasseerinud elektri arvete kaudu. Riik tuleb panna vangi inflatsiooni tekitamise eest. Inflatsiooni abil varastatud aega... Riigi kohustused Riik peab tagastama kodanikelt varastatud raha mille nad on kasseerinud Eesti Energia elektri arvete kaudu. Eesti Energia on riigiasutus ja sestap kõik Eesti kodanikud on selle omanikud. 2) Riik peab tagama tasuta transpordi vesiniku autode abil,tootma neid ja jagama igale Eesti kodanikule tasuta .
Miks sellest 1. aprill 2019 11:39
Ei kirjutata et politseik oli alatut võtet kasutanud ja pätil munad pihku võtnud nimodi et pätt oli teo võimetu!