Foto: Pixabay
Toimetas Aare Kartau 1. aprill 2019 10:49
Stockholmi politseinik vahistas reede õhtul tagaotsitava kurjategija. Selles polekski midagi ebatavalist, kuid vahistamine toimus leiliruumis, kuhu mõlemad mehed juhuslikult olid sattunud, teatab The Telegraph.

Stockholmi politseiametnik läks reede õhtul sauna, et vabal päeval lõõgastuda ning rahus leili võtta. Siiski jõudsid töökohustused talle ka leiliruumi järele. Politseinik tundis rahvarohkes ruumis ära mehe, kes tema kõrval istus – see oli narkokuritegudes süüdi mõistetud kurjategija, kes oli politsei eest jooksus. Politseiametnik ei jätnud võimalust kasutamata ning külma mõistust säilitades arreteeris kurjategija sealsamas.

„Juhuse tahtel, ja viisil, mis on üsna koomiline, tundsid mõlemad mehed üksteist saunas ära,“ teatas Rinkeby ringkonna politseiülema abi Christoffer Bohman. Ta kinnitas, et selline arreteerimine oli politseiniku jaoks potentsiaalselt ohtlik, eriti seetõttu, et tagaotsitav oli eelnevalt süüdi mõistetud ka kallaletungikatses. „Lihtsam on tegutseda, kui sinuga on koos kolleegid ning kogu varustus,“ möönis Bohman. Kuigi politseinik oli alasti ning relvastamata, möödus vahistamine edukalt.

Kommentaarid  (4)

Hammare 1. aprill 2019 12:34
1. aprill 2019 11:43
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Tasutaelektrikule 1. aprill 2019 12:11
Sa ole ise ettevaatlik, muidu satud sauna leiliruumis Seewaldi tohtriga kokku ja lõpetad sarnaselt ühe selle artikli tegelasega. ;)
elektritsaabtasuta blogspot com 1. aprill 2019 13:41
Riigi kohustused Riik peab tagastama kodanikelt varastatud raha mille nad on kasseerinud Eesti Energia elektri arvete kaudu. Eesti Energia on riigiasutus ja sestap kõik Eesti kodanikud on selle omanikud. 2) Riik peab tagama tasuta transpordi vesiniku autode abil,tootma neid ja jagama igale Eesti kodanikule tasuta sest siis Eesti saab igal aastal rikkamaks 10 miljardi võrra. 3) Eesti riik peab looma ühistulise keskpanga. Eesti Pank ei ole keskpank juba ammust aast.
elektritsaabtasuta blogspot com 1. aprill 2019 13:43
Kui riik ja pangad ei varastaks meie aega ja raha siis mitte keegi ei petaks ja ei sooritaks kuritegusid. Riik peab rahvale tagastama raha mille on kasseerinud elektri arvete kaudu. Riik tuleb panna vangi inflatsiooni tekitamise eest. Inflatsiooni abil varastatud aega... Riigi kohustused Riik peab tagastama kodanikelt varastatud raha mille nad on kasseerinud Eesti Energia elektri arvete kaudu. Eesti Energia on riigiasutus ja sestap kõik Eesti kodanikud on selle omanikud. 2) Riik peab tagama tasuta transpordi vesiniku autode abil,tootma neid ja jagama igale Eesti kodanikule tasuta .
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS