Maailm

ALASTI ARRETEERIMINE: Rootsi politseinik vahistas kurjategija saunas (4)

Toimetas Aare Kartau, 1. aprill 2019 10:49
Foto: Pixabay
Stockholmi politseinik vahistas reede õhtul tagaotsitava kurjategija. Selles polekski midagi ebatavalist, kuid vahistamine toimus leiliruumis, kuhu mõlemad mehed juhuslikult olid sattunud, teatab The Telegraph.

Stockholmi politseiametnik läks reede õhtul sauna, et vabal päeval lõõgastuda ning rahus leili võtta. Siiski jõudsid töökohustused talle ka leiliruumi järele. Politseinik tundis rahvarohkes ruumis ära mehe, kes tema kõrval istus – see oli narkokuritegudes süüdi mõistetud kurjategija, kes oli politsei eest jooksus. Politseiametnik ei jätnud võimalust kasutamata ning külma mõistust säilitades arreteeris kurjategija sealsamas.

„Juhuse tahtel, ja viisil, mis on üsna koomiline, tundsid mõlemad mehed üksteist saunas ära,“ teatas Rinkeby ringkonna politseiülema abi Christoffer Bohman. Ta kinnitas, et selline arreteerimine oli politseiniku jaoks potentsiaalselt ohtlik, eriti seetõttu, et tagaotsitav oli eelnevalt süüdi mõistetud ka kallaletungikatses. „Lihtsam on tegutseda, kui sinuga on koos kolleegid ning kogu varustus,“ möönis Bohman. Kuigi politseinik oli alasti ning relvastamata, möödus vahistamine edukalt.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee