Eesti uudised

MAAPEALNE PÕRGU: kättemaksuhimulised jälitajad hävitavad endiste kallimate ja isegi laste elud (9)

Eesti Päevaleht, 1. aprill 2019, 09:23
Foto: Jörgen Norkroos
Eestis kulutab igal aastal mitukümmend inimest kogu oma energia sellele, et kunagiste lähedaste elu kättemaksuks põrguks teha, ning mõne sõgedus ulatub lausa nii kaugele, et ta paneb üksi toime suurema osa kõigist Eestis aasta jooksul registreeritud lähenemiskeelu rikkumistest.

Kohtumääruse andmeil ei jätnud üks mees oma endist elukaaslast ja nende ühist last kümme aastat pärast lahku minekut rahule, saates lapse emale korduvalt sõnumeid, näitamaks, kui kursis ta naise eluga on ja meeldetuletuseks naisele, et teda kogu aeg jälgitakse. Samuti oli mees üritanud last koolist minema viia, võtnud ära lapse mobiiltelefoni, saatnud lastekaitsesse korduvalt lapse ema kohta ränki süüdistusi ja ähvardanud poja röövida ja lennukiga minema sõita, millest oli saanud lapse üks suurimaid hirme.

Kohtumäärustest leiab ka teise mehe, kes võttis silmarõõmu tagasi võitmiseks appi kõik võtted – meelitamised vaheldumisi raevupursetega, füüsiline vägivald, ähvardus naisele hapet näkku visata ja naisel telefoni käest kiskumine, et kontrollida, kellega ta suhtleb. Pärast seda, kui naine uue mehega lähemalt suhtlema hakkas, varitses jälitaja ühel juunikuu hommikul naist trepikojas, surus ta autosse ja sõitis terve päeva ringi, ähvardades naist noaga ja teda korduvalt vägistades.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Samal teemal

15. veebruar 2019, 08:54
Eestlanna peksus kahtlustataval advokaadil on video R. Kelly seksist 14aastasega
14. jaanuar 2019, 14:42
JANA KASK KÄIB EKSIGA KOHUT: mees nõuab kinniste uste taga avalikku vabandust ja lähenemiskeeldu
21. november 2018, 12:41
Stormy Danielsi advokaati koduvägivallas süüdistav eestlanna: ta lõi mind patjadega näkku ja nimetas „tänamatuks kuradi hooraks“

9 KOMMENTAARI

t
Tench 2. aprill 2019, 01:53
Ongi vist koht, kus sugu ei mängi mingit rolli. On olemas nii mees- kui naisahistajaid. Olen näinud pika elu jooksul mõlemaid. Vähemalt üks eluala, kus valitseb sügav võrdõiguslikkus (või siis -häiritus). Kooseluseadus ei muuda midagi, armukadedus on ohtlik igal pool.
N
## 1. aprill 2019, 22:13
Näited olid toodud kõik kiuslikest meestest, kuid kuhu jääva siis meie solvunud naisfuurijad? Just nagu neid ei olekski? On, ja kui palju veel! Sest pole suuremat viha kui on v##viha!
Loe kõiki (9)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee