Eesti uudised

JAMA MAJAS: allahinnatud tort oli koju jõudes juba hallitama läinud (33)

Ohtuleht.ee, 1. aprill 2019 10:36
Foto: PantherMedia/Scanpix
Palju on neid eestlasi, kes poes jälgivad allahindlusi ja jahivad tooteid letist, kus müüakse sama kuupäevaga toitu. Nii ka Õhtulehele kirjutanud 45aastane Madis, kes nädalavahetusel viis perele koju allahinnatud tordi, kuid kodus pere suud siiski magusaks teha ei saanud.

„Olen ennegi poest sama kuupäevaga toitu ostnud – midagi pole viga olnud. Seekord jäi silma kohupiimatort, kus puuviljad peal. See oli suhteliselt kindla peale minek, sest oleme perega varemgi seda torti söönud,“ selgitab Madis.

„Nüüd ostsin tordi, et 40 minutit hiljem kodus seda avades nentida fakti, et see tort süüa enam ei kõlba. Puuviljade vahel oli hallitus,“ kirjeldab Madis kodust avastust. 

„Ma elan linnast 30minutise sõidu kaugusel, mistõttu ei tulnud ma selle tootega enam ka poodi tagasi. Kurb avastus, aga mis sa teed. Tahaks teisi hoiatada, et allahinnatud toitu ostes tasub ikkagi ettevaatlik olla. Ma ei tea, milline on poe vastutus taolises olukorras, aga ma eeldan, et hallitavat torti nad müüa siiski ei tohiks,“ arvab Madis. 

„Ma tunnen seekord endal vastutust, et seda torti rohkem ei uurinud. Karp oli seest niiskust täis, aga ma usaldasin poodi liigselt,“ kurdab mees ja hoiatab teisi olema hoolsamad. 

Kas sina oled poest allahinnatud toitu ostes orki astunud?