Eesti uudised
Mitmetes kuritegudes kahtlustatav kikkpoksija kambrikaaslast ei taha, sest kardab oma elu pärast 

Aastaid üksikkambris olnud süüalune ei tahagi sellest enam loobuda (6)

Juhan Haravee, 29. märts 2019, 21:45
VÄSINUD POKSIJA: Neli aastat trellide taga viibinud Aap Vels (taamal särgis) ei usu enam midagi ega kedagi, isegi mitte kohtusaali seinal seisma jäänud kella. Ainus, mida ta veel soovib, on oma kambrisse üksi jääda!   Foto: Juhan Haravee
Prokurör palub kohtul tühistada kinnipidamispiirangud tõkendina vahi all viibiva noore süüdistatava suhtes. Tänamatu mees palub aga piirangud jõusse jätta – ei taha kambrikaaslast, tahaks vaid emale koju helistada! Lääne-Virumaad terroriseerinud organiseeritud jõugu protsess tõotab lõppeda juba sel aastal.   

Reedel jätkus Harju maakohtus nn Andrey Kuzyakini kuritegelikule ühendusele esitatud süüdistuse kohtulik uurimine. Riigiprokuratuur süüdistab üheksat kohtualust, kellest viis on juba 2015. aastast vahi all, inimkaubanduses, väljapressimistes, vargustes, kuritegelikul teel saadud vara hoiustamises, kelmustes, kuritegelikku ühendusse kuulumises, isikliku dokumendi kuritarvitamises ja muuski. Kohtusse jõudis Lääne-Virumaaad väidetavalt hirmu all hoidnud seltskonna kriminaalasi juba 2016. aastal, kuid sisulise arutelu juurde jõuti alles 2017. aasta jaanuari alguses.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

10. juuni 2019, 14:13
ALLILMASAAGA LÕPUSIRGEL: kolme „lihtsat maameest“ ähvardab 12aastane vangistus
2. november 2017, 15:41
ÜLIKARMI REŽIIMIGA VANGLA TRELLIDE TAGA: millist elu elavad maailma kõige ohtlikumad mehed?

6 KOMMENTAARI

t
to endine 30. märts 2019, 17:53
õige mees just korra elus vanglas ära käibki ja saab teada, kes ta tegelikkuses on. Iga seitsmes, kes linna peal vastu tuleb on reaalselt istunud. Vot sellised lood on meil siin Eestis.
i
Imeda ei taha? 30. märts 2019, 11:32
Siis, kui sulle taha keerati, siis olid jah 30-sed kambrid, 30 aastat tagasi.
Loe kõiki (6)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee