Seisukoht

Vanade peerude võidukäik  

Kristjan Roos, 28. märts 2019, 17:49
Üle 50 aasta vanuses töötajad muutuvad tööturul üha väärtuslikumaks ja väärtustatumaks.Foto: Andres Varustin
Sel nädalal avalikustatud noorte palgaootuste uuringu tulemused annavad aimu sellest, kui ebarealistlikud on paljude tööturule sisenevate noorte ootused.

Üle poole noortest eeldab, et saab juba esimesel täisajaga töökohal Eesti keskmisest suuremat palka, selgus CVKeskus.ee uurimusest. Ja tervelt 14 protsenti noortest tahab kohe teenida enam kui 2000-eurost brutopalka.

„Ohjah,“ võiks nüüd selle peale öelda kogenud peerud. Just nende hiilgeaeg võibki aga juba käes olla, sest nagu personaliettevõtte Manpower töötajad aasta alguse Eesti tööturu prognoosis hindasid: üle 50 aasta vanuses töötajad muutuvad tööturul üha väärtuslikumaks ja väärtustatumaks.

Polnud ilmselt ka juhus, et teisipäeval jõudis lugejateni kolm uudist. Lauljanna Jennifer Lopez (49) kuulutas, et alla 33-aastastest meestest pole vähimatki tolku. Lauljanna Alanis Morissette (44) on jälle beebiootel. Ja lõpuks, filminäitleja Bruce Willis (64) abiellus taas. Või kui tulla Eestisse: Tallinna vanim peig oli mullu 83-aastane ja vanim pruut 71-aastane.

Kunagi pole liiga hilja! Vanadus on vist ikka rõõm ja ehk koguni uus noorus!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee