Tamrex | Sisuturundus

Vali päikeseprillid, mis sinu silmi päriselt kaitsevad! 

Tamrex, 13. august 2019, 11:30
Vaid hästi informeeritud inimesed teavad,  kust on võimalik hankida kvaliteetsed, mugavad, funktsionaalsed ja nägusad päikeseprillid. Erinevalt tuntud rõiva- ja spordimoebrändide pakutavast vastavad need silmakaitsevahendite nõudlikele standarditele, pakuvad hulga lisaväärtust ja on sealjuures väga mõistliku hinnaga.

Päikeseprillide esmane ülesanne on kaitsta silmi UV-kiirguse eest. Märgistus UV400 prillidel annab kindluse, et piisav kaitse on tagatud. Samuti on väga oluline enne päikeseprillide ostu veenduda, et tegemist on kõrgeima võimaliku optilise klassiga. See tähendab, et prillid ei moonuta vähimalgi määral vaatevälja.

Kvaliteetsed prillid ei ole pelgalt vaatevälja tumendamiseks. Läbi tumeda klaasi peaksid ka värvid hästi eristuvad olema. Lisaks võiks läätse värv pakkuda lisaväärtust: näiteks pruun värv ühtlustab valgust, rohekasmust G15 toon lõõgastab silma ja tasandab virvendust (hea valik päikesepaistelise ilmaga metsas jalgrattaga sõites).

Päikeseprillid võiksid olla kerged, mugavad ja kena disainiga. Kriimustus- ja/või udukindel töötlus pikendab prillide kasutusaega ning tagab väga hea kandmismugavuse. Lisaks libisemiskindlad ninapadjad, reguleeritavaid sangad ja peakujuga kohanduv raam.

Silmakaitse standardile (EN166) vastavad kvaliteetsed ja funktsionaalsed päikeseprillid leiad TAMREXi kauplustest.

TAMREX Style päikeseprillid (UV400) on elegantsed ja värvitud raamiga prillid. Parima udu- ja kriimustuskindla töötluse ning rohekasmustade G15, silma lõõgastavate läätsedega (ei moonuta värve) prillid on valmistatud tugevast ja vastupidavast polükarbonaatplastikust. Need on parima võimaliku optilise klassiga ja vastavad EN166 ja EN 175 standarditele. Väga head prillid autosse, sest pakuvad silmale kaitset ka külgedelt ning ühtlustavad kiiresti vahelduvat valgust. Need päikeseprillid kaitsevad teie silmi nii päikese kui ka võimalike löökide ja lenduvate osakeste eest.

Sportlikud, reguleeritava raamiga TAMREX SafetyFlex päikeseprillid (UV400) on kerged, paindlikud ja mugavad. Sobivad kandmiseks vabal ajal tänaval, trennis või tööl. Rohekasmustad G15 läätsed (ei moonuta värve) lõõgastavad silmi ja ühtlustavad kiiret valguse vaheldumist. Läätsed kinnituvad raamile vaid ühes punktis, see tagab parema õhuliikumise. Elastsest nailonist raam kohandub peakujuga ja hoiab võetud vormi. Reguleeritava pikkusega sangad lisavad mugavust ja libisemiskindlad ninapadjad hoiavad prillid kindlalt paigal. Vastupidavast polükarbonaatplastikust läätsed on kõrgeima optilise klassiga ning seest udu- ja väljast kriimustuskindlad. Väga hea kaitse UV-kiirguse, võimalike löökide ja lenduvate osakeste eest. Vastavad standardile EN166.

Klassikalise joonega metallraamiga TAMREX Flexmetal päikeseprillid on neile, kellele meeldib peadligi hoidev minimalistlik stiil. Mugavuse tagavad painduvad sangad, reguleeritav ninapadi ja pehme tugi läätsede ülaservas. Pruun läätsevärv ühtlustav valgust ja tagab väga hea värvide eristuse. Parima võimaliku optilise klaasiga päikeseprillid on udu- ja kriimustuskindla töötlusega ning vastavad standardile EN 166.

Tee selle hooaja parim ost TAMREXi kaupluses või telli päikeseprillid e-poest mugavalt lähimasse pakiautomaati.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee