Eesti uudised

Mees istub kõik õhtud trennis: kas ta pumpab lihaseid või vahib võõraid naisi? (43)

Ohtuleht.ee, 28. märts 2019, 10:31
Foto: PantherMedia/Scanpix
Õhtulehele kirjutas Laura, kes hädas oma mehega, keda õhtuti enam üldse kodus näha ei ole.

„Ta on mul pidevalt oma välimuse eest väga hoolitsenud, aga nüüd on see juba liiale läinud ja häirib mind. Igal õhtul käib ta jõusaalis, kus passib tunde. Koju jõuabki ehk ajaks, mil mina juba magama sätin. Ja tema arust on see täiesti normaalne,“ kurdab Laura.

„Tal on oma firma, mistõttu saab ta oma töid ja tegemisi ise organiseerida. Mina pean hommikul kindlal ajal tööl olema. Ma ei jaksa teda poole ööni voodisse oodata. Aga juba mitu kuud meil kahekesi olemise aega ei olegi. Ta läheb ka nädalavahetusel õue või sõpradega klubisse treenima,“ kirjeldab naine oma kurba argielu.

„Me oleme sellest rääkinud, kuid ta ei saa aru, et tegelikult viib see pidev treenimine meid lõpuks lahku. Vahel olen leidnud end juba tema asjadest sorimas ja küsitlemas, sest olen armukade. Kust ma tean, et ta salaja mõne naisega seal jõusaalis hoopis liini ei aja. Võibolla käibki seal võõraid naisi vahtimas,“ muretseb Laura.

„Ega ma ei taha ju talle trenni ja seda oma aega keelata, aga mingid piirid võiks ikka olla. Vähemasti suhtes olles. Ja hetkel tundub küll, et ta ei saa üldse asjast aru. Olemegi jõudnud tülideni, sest tema arvates piiran ja tujutsen asjata. Aga see pole ju nii,“ on Laura õnnetu.

Laural endal on ideed juba otsas, mistõttu ta loodab, et mõni Õhtulehe lugeja oskab ehk head nõu anda. Äkki on sinul mõni hea idee, mis võiks selle paari vahel tekkinud tülidele lõpu teha?!

43 KOMMENTAARI

m
Mm 1. aprill 2019, 11:16
Las ta teeb oma trenni edasi, aga leppige kokku et 1 kindel päev või õhtu nädalas on aeg, mille pühendate üksteisele.
u
Uhuu 31. märts 2019, 07:41
Las, pumpavad. Kui aju ei tööta siis peavad käed jalad töötama.
Loe kõiki (43)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee