Foto on illustreeriv – tegemist ei ole maailma äärega!Foto: Pixabay
Toimetas Aare Kartau 27. märts 2019 11:27
Lapiku Maa vandenõuteoreetikud valmistavad ette kruiisi Antarktikasse, mis peaks nende väitel tõestama, et Maa pole kerakujuline, teatab Tech Times.

Kruiis, mida korraldab Ülemaailmne Lameda Maa Konverents, peaks kõigi eelduste kohaselt startima 2020. aastal. Nende eesmärk on jõuda Antarktikasse, kus loodetavasti leitakse jäätunud barjäär, mis tähistab maailma äärt.

Kruiisile minevaid „lamemaalasi“ võivad ees oodata mitmed raskused. Kruiisilaevade navigatsioonisüsteemid on ehitatud teadmisega, et maakera on kerakujuline. Pea kogu maailma läbi sõitnud endine kruiisilaeva kapten Henk Keijer väidab, et laevade GPS tugineb 24 satelliidile, mis loomulikult arvestavad maa kumerust. Vandenõuteoreetikutel võib tekkida raskusi ka sellise laevameeskonna kokku kogumisega, kes arvaksid, et Maa on lapik. „Ma pole kunagi kohanud laevakaptenit, kes usub, et Maa on lame,“ teatas Keijer.

Samal teemal

Kommentaarid  (37)

Kriimsilm 1. aprill 2019 02:29
Nii algab moodne muinasjutt! Ja lõpeb... Ja kui nad surnud ei ole, siis sõidavad juba viiendat tiiru ümber maakera, märkamata, et siin on nad juba olnud....
IQ tasemest 28. märts 2019 09:59
Isegi pisut juhmivõitu ning naiivne Kaleipoeg olevat pärast oma laevaga seilamist ja maailma ääre otsimist kõpuks ikkagi nentinud et seda äärt lihtsalt ei olegi.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS