Sisuturundus

Kuidas säästa kahekesi Värskasse kuurortravile tulles sel kevadel vähemalt 100 eurot? 

Värska Sanatoorium, 27. märts 2019, 09:48
Värska kuurortpiirkond. Foto: Värska kuurortravikeskus
Uuenduskuuri läbinud Värska Sanatoorium on muutunud kaasaegseks kuurortravikeskuseks. Viimase paari aastaga on ettevõtte kaasajastamiseks investeeritud ligi 2 miljoni eurot. Oluliselt laiendatud ravikorpus, põhjalikult renoveeritud toitlustust pakkuv Lahe Resto ning vabaajakeskus pakuvad ravipuhkuse elamust täiesti uuel tasemel.  

Põhjaliku uuenduskuuri läbinud Värska kuurortravikeskus pakub iga kuu piiratud arvul ravipakette tavahinnast kuni 21% soodsamalt. Kuurortravi klassika, meie 6-päevane ravipakett Klassikaline Hõpõ, on praegu tellides kahele saadaval vähemalt 100 eurot soodsamalt. Kahekesi puhkama tulles on majutusega kahekohalise toas paketi hinnaks 274 eurot inimese kohta. Tutvumispakkumine paketile Klassikaline Hõpõ kehtib vaid nüüd tellides ja piiratud 2-kohaliste tubade arvule ning annab võimaluse tõhusaks taastumiseks Värska kuurordi parimate raviprotseduuride abil. Terviseedenduse ja Rehabilitatsiooni kompetentsikeskuse poolt 2012-2014 Eesti ravispaades läbiviidud uuring tunnistas Värska  kuurortravikeskuse protseduuride mõju kõige tõhusamaks. Uuringus osalenute kinnitusel oli ravi mõju tuntav ka poole aasta möödudes. Vaata lisainfot või broneeri pakett: või helista 799 3901

Värska kuurort Setomaal - Puhkus elu allikatel

Setomaal on hea puhata igal aastaajal. Lõõgastav nädalalõpp veekeskuses või pikem puhkus sanatooriumis. Värska kuurortravikeskuses on looduslähedane ja rahulik puhkus alati garanteeritud. Leia endale või oma perele sobivaimate tingimustega lühem või pikem puhkus laiast pakettide ning protseduuride valikust SIIN!

Meie missiooniks on jagada Värska ravimuda ja mineraalvee tervendavat väge, et pikendada oma klientide tervena elatud elu. Värska kuurortravikeskus on Eestis ainulaadne selle poolest, et siin tehakse protseduure kohalike looduslike vahenditega. Värska lahe ravimudamaardlast kaevandatud magevee ravimudaga teeme vanniprotseduure ja Värska eriliigilised mineraalveed sobivad kasutamiseks nii seespidiselt kui ka kümblemiseks.

Fuajees asuvad Värska mineraalveekraanid, kus külastajad saavad juua igal ajal maapõuest tulevat Värska tervislikku mineraalvett – ja seda täiesti tasuta!Koostöös teadusasutustega tegeleme pidevalt protseduuride mõju uurimisega, et pakkuda aina täpsemaid erinevate vaevustega inimestele. Värska Sanatooriumis kasutusel olevate protseduuride mõju on teaduslikult tõestatud. See on väga oluline põhjus, miks külastada just meie kuurortravikeskust. Kuurortravipaketi puhul annab suurema efekti pikema kestvusega ravipakett, seetõttu soovitame paketti pikkusega alates kuuest päevast. Kaasaegne kuurortravi, mida Värska kuurortravikeskus osutab, on suunatud tervise säilitamisele ja haiguste ennetamisele.

Magevee ravimuda üldvannFoto: Kersti Virro

Värska Kuurortravikeskuses on 2 hotelli, veekeskus, toitlustust pakuvad Lahe Resto ja Näki kohvik.

Värska Kuurortravikeskus pakub erinevate tubadevalikuga majutust kahes hotellis ning mitmekülgset ja tervislikku toitlustust uuenenud Lahe Resto ruumides. Täiusliku puhkuse jaoks on olemas veekeskus, kaunis loodus, rahu ja vaikus. Rohkete atraktsioonide, mitme basseini ja saunadega Värska Veekeskus on ideaalne lõõgastuskoht igas eas külastajale igal aastaajal. Veekeskuses on Veebaar, kus saab nautida jäätisekokteile ja muid värskendavaid jooke veest väljumata. Tegu on Eesti ainsa veepargiga, kus on osaliselt kasutusel otse maapõuest tulev looduslik mineraalvesi. Olgu ilmaprognoos milline tahes – veepargis on õhk alati 28 ning vesi 32 kraadi.

Seminariruum Setomaa saal. Mahutab kuni 80 inimest.Foto: Kersti Virro

Seminar, koolitus, koosviibimine või pidulik sündmus õnnestub siis, kui on võimalik rutiinist välja astuda.

Kui otsid oma ettevõttele, koostööpartneritele või sõpruskonnale sobivat seminari või koosviibimise kohta, siis Värska kuurort on selle jaoks ideaalne – siin on puhas loodus, vaikus ja rahu, mis annavad võimaluse eemalduda linnakärast ja argipäevamuredest. Helista ja küsi just sulle sobivat pakkumist seminari või koolituse korraldamiseks. Olemas on ka seminaripakett, mille hind on ainult 54 eurot inimene. Selle hinna sees on Setomaa seminariruumi kasutus koos tehnikaga, kohvipaus sobival ajal, majutus kahekohalises toas, söögikorrad, veepargi ja saunade piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel ning jõusaali piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel. Lisainfo ja broneerimine: või helista telefonil 799 3901

Puhkus Setomaal, kaunis loodus ja omanäoline kultuur.

Setomaa on eriline ka oma looduse poolest, kaunid päikeseloojangud Lämmijärvel on nauditavad igal aastaajal. Kui raviprotseduuride või Värska veekeskuse nautimisest jääb aega üle, saab seda põnevalt veeta nii õues kui ka majas sees. Loomulikult ärgitame oma puhkajaid eelkõige aktiivsematele tegevustele, mis soodustavad immuunsüsteemi tugevdamist ning aitavad keha ja vaimu tervena hoida. Disc-golfi rada sanatooriumi kõrval asuval rannaalal pakub alati rohkelt rõõmu igas eas mängijatele. Lühike rabamatk Pikalombi loodusrajal on sobilik nii väiksemale matkasellile kui ka eakale jalutajale. Pikem ring eeldab nii veekindlaid jalanõusid kui ka valmisolekut paaritunniseks retkeks. Vaatlustorn on mõlemalt rajalt ligipääsetav ja annab võimaluse näha metsiku looduse asukaid toimetamas otsekui peo peal.

Tsässonad ehk palvemajakesed, ajalooline kaunis Värska kirik, Seto Talumuuseum Värskas või Seto muuseum Saatses. „Saatse saabas“ ja Saatse kirik, Podmotsa küla, kust üle järve paistab Venemaal asuv Kulje kirik. Kõike seda ja palju muud saad nautida puhates Setomaal. Rohkem infot Setomaa ning vaba aja sisustamise kohta leiab veebileheküljelt www.visitsetomaa.ee  Kodulehekülg on www.spavarska.ee

Leia meid ka Facebookist ja Instagramist.

Info ja broneerimine telefonil 799 3901 või kirjutada info@spavarska.ee 
Kohtumiseni Setomaal!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee