Krimi

NARKOLASTIST PIISANUKS 1400 INIMESELE: hiigelkogus korgijooki viis kaks meest trellide taha (17)

Kristjan Väli, 26. märts 2019 12:34
KARISTUS KÄES: Trellide taha saadetud Tarmo Rent on korgijooki valmistanud, vahendanud ja ka ise tarbinud. Ta tunnistas ennast keerutamata süüdi ja kahetses tehtut. Fotomontaaž.Foto: Stanislav Moškov

Kiirreageerijate tormijooks autole. Läbiotsimine korteris, kust leiti hiigelkogus vägistamisnarkootikumi GHB ehk nn korgijooki. Jõuliste võtetega õnnestus viimaks trellide taha saata nii Tarmo Rent, kes on tosin aastat korgijoogiga askeldanud, kui ka tema kaasosaline. 

Pea tosinkond aastat oli Tarmo Rent (36) sattunud politsei huviorbiiti keelatud narkoainega gammahüdroksübutüraat ehk GHB. Ta on korgijooki valmistanud, vahendanud ja ka ise tarbinud. Seni oli Rent pääsenud võrdlemisi kergelt, ent näib, et tema õnn on otsa saanud.

Veebruaris vaagis kohus Renti viimaseid vägitegusid ja otsustas olla resoluutne: neli aastat ja üheksa kuud vanglas. Samas kriminaalasjas mõisteti kohtus süüdi veel kaks meest: Meelis Orumets peab vangis viibima pool aastat ja Kaspar Orm pääses tingimisi karistusega. Kõik kolm läksid kokkuleppemenetlusele.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.10.2018
Maineka Eesti ettevõtte firmapidu lõppes vägistamisega: tegin silmad lahti ja juhatuse liige oli minu peal
16.09.2018
Korgijoogikuningas Tarmo trikitab jälle: politsei leidis mehe kodust narkopuhveti
06.09.2018
KARM REAALSUS! Sass Henno: igal nädalavahetusel mürgitatakse korgijoogiga klubides kümneid tüdrukuid
29.08.2018
Ööklubi töötaja: naine tellib ühe joogi ja on veidi aega hiljem juba teadvusetu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee