Seisukoht

Seisukoht | Maailma lõpp koputab aknale (21)

Siim Kera, sporditoimetuse juhataja, 25. märts 2019, 18:29
Siim KeraFoto: Robin Roots
Sõnad, millest on villand: EKRE, Keskerakond, Isamaa, koalitsioonikõnelused, poliitika, valimised ja doping. Märts on olnud tormiline kuu, õhk on jagelustest nii tihke, et vaid vana kooli Družba suudaks sellest riiutihnikust läbi saagida. Seletatakse, solvatakse ja palutakse vabandust. Ja siis kordub ring uuesti. Kõik ja samas mittemiski saab endale epiteediks hüsteeria. 

Eile teatasid EKRE juhtfiguurid, et kui valitsuskõnelused kiiva kisuvad, võib rahvas tänavatel mässama hakata. Appi! Tõesti ei viitsi ega jaksa enam lugeda ähvardusi ja sõimlemisi. Nagu muud enam maailmas ei olekski. Ei saa öelda, et praegu toimuv peegeldaks ühiskonda. Ma ei näe tänaval kraaklevaid ja üksteisele jalaga tagumikku äsavaid inimesi. 

Kui paar vahejuhtumit kõrvale jätta, saame kõik üksteisega läbi. Või kui ei saa, siis suudame vähemalt koos eksisteerida ning see on juba suur asi. Ainult poliitikud jauravad nagu maailma lõpp koputaks vaikselt, kuid kindlalt aknale. Riigimehe töö võiks olla muu kui hirmu külvamine. 

21 KOMMENTAARI

j
jusss 27. märts 2019, 12:09
Ainult poliitikud jauravad nagu maailma lõpp koputaks vaikselt, kuid kindlalt aknale.------Pihtas ! Paikese aktiivsus on suurenenud ,liiga suure kiir...
(loe edasi)
i
imestus 26. märts 2019, 13:22
sporditoimetuse juhataja? Ma usun ,et siin on eksitus ja sõnad "doping" ning "Helme" läksid sassi. Sport on dopingu skandaalidest pikali surutud ja juhataja kirjutab maailma lõpu koputusest poliitikaga seonduvast?
Loe kõiki (21)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee