Seisukoht

Seisukoht | Maailma lõpp koputab aknale (21)

Siim Kera, sporditoimetuse juhataja, 25. märts 2019 18:29
Siim KeraFoto: Robin Roots
Sõnad, millest on villand: EKRE, Keskerakond, Isamaa, koalitsioonikõnelused, poliitika, valimised ja doping. Märts on olnud tormiline kuu, õhk on jagelustest nii tihke, et vaid vana kooli Družba suudaks sellest riiutihnikust läbi saagida. Seletatakse, solvatakse ja palutakse vabandust. Ja siis kordub ring uuesti. Kõik ja samas mittemiski saab endale epiteediks hüsteeria. 

Eile teatasid EKRE juhtfiguurid, et kui valitsuskõnelused kiiva kisuvad, võib rahvas tänavatel mässama hakata. Appi! Tõesti ei viitsi ega jaksa enam lugeda ähvardusi ja sõimlemisi. Nagu muud enam maailmas ei olekski. Ei saa öelda, et praegu toimuv peegeldaks ühiskonda. Ma ei näe tänaval kraaklevaid ja üksteisele jalaga tagumikku äsavaid inimesi. 

Kui paar vahejuhtumit kõrvale jätta, saame kõik üksteisega läbi. Või kui ei saa, siis suudame vähemalt koos eksisteerida ning see on juba suur asi. Ainult poliitikud jauravad nagu maailma lõpp koputaks vaikselt, kuid kindlalt aknale. Riigimehe töö võiks olla muu kui hirmu külvamine. 

Samal teemal

28.03.2019
AMETLIK: valimiskomisjon kuulutas välja valimistulemused
26.03.2019
VIDEO | Kaja Kallas: oleksin valmis pakkuma Jüri Ratasele peaministritooli
26.03.2019
KAS VÕIMULIIDUL ON SÜNNILOOTUST? Vaata, milles on liitlased üksmeelele jõudnud ja mille üle tuleb veel piike murda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee