Poliitika

„Kõigi Eesti“ korraldab lauluväljakul ühislaulmise (47)

Toimetas Triinu Laan, 25. märts 2019, 14:03
Foto: facebook.com/koigieesti
Liikumine "Kõigi Eesti" korraldab 14. aprillil Tallinna Lauluväljaku "Kõigi Eesti Laulu". 

"Paljud Eesti inimesed on Eesti riigis ja demokraatias pettunud, mõni ühel korral, mõni mitmel. Meie soov on leida üles lootus ja usk Eesti riiki ja demokraatiasse. Leida need üles meie kõigi jaoks. Üksikema jaoks Narvas, kes kahe töökohaga rabab, et oma lapsi toita. Ettevõtja jaoks Viljandis, kes iga kuu kogu teenitud raha töötajatele ja maksudeks ära annab ning naaseb oma pere juurde tühjade taskutega. Või Valgamaa taluniku jaoks, kes oli sunnitud oma loomad maha müüma ja töötab nüüd ehitajana Helsingis. Kõigi jaoks," kirjutavad korraldajad. 

Samal teemal

"Me vajame riiki, kus kõigil on turvaline ja kus keegi ei pea kartma maailmas toimuvaid muutusi. Kus ükski Eestis sündinud või Eesti koduks valinud inimene ei pea tõestama, et ta on “oma”. Soovime riiki, kus osatakse pidada dialoogi ja kus aset leidvad muutused teevad meid kõiki rikkamaks, paremaks ja õnnelikumaks."

Ühislaulmist rahastatakse annetajate toel.  Ettevõtmist on teiste seas rahaliselt toetanud ettevõtjad Martin Villig, Marko Russiver, Jevgeni Kabanov, Indrek Kasela, Ahti Heinla, Tõnu Runnel, Viljar Arakas, Priit Salumaa, Aleksander Gansen, Martin Kõiva, Kaupo Kalda, Kaarel Kotkas, Imre Truu, Joao Rei, Liis Narusk, Märt Aro ja Ragnar Sass, samuti nendega seotud ettevõtted. 

Algatajad kutsuvad toetajatega liituma kõiki eraisikuid ja ettevõtteid, kes jagavad “Kõigi Eesti” väärtusi ja soovivad liikumist toetada.

47 KOMMENTAARI

k
Käsitöömess 2. aprill 2019, 00:00
Täiesti tundmatud ettevõtjad. Ja miks minnakse segama samal ajal seal toimuvat Tallinna Käsitöömessi (seal ju samuti ettevõtjad ja FIE-d), mille parkimine on kavandatud Laululava ette?
k
kaua võib 1. aprill 2019, 15:39
Kas juba ükskord reform ei lepi selle kaotusega,? Kaua nad külvavad inimestele seda viha ja vaenu ning hirmutavad tööinimesi,Kes suudaks seda peatada?
Loe kõiki (47)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee