Maailm

Uuendatud 28. märtsil kell 15.30

KES TAPPIS BERLIINIS LEEDUKA? Kas tõesti sarimõrvar? (13)

Toimetas Aadu Hiietamm, 30. märts 2019, 08:01
Edgar Orlovskij. Foto: Berliini politsei
Saksamaa pealinnas Berliinis pussitati 18. märtsi õhtul surnuks Leedu kodanik. Kohalik meedia peab võimalikuks, et seni tabamata kurjategija on sarimõrvar.

18. märtsi õhtul kella 22 paiku helistas Berliinis hädaabinumbrile mees, kes teatas, et teda pussitas Alexanderplatzi lähistel tundmatu vastutulija, kes pärast noalööki põgenes.   

Politseinikud leidsid sündmuskohale jõudes eest juba teadvuseta mehe. Päästetöötajad üritasid teda tunni aja jooksul elustada, kuid kahjuks tulemusteta.

Kaks päeva hiljem teatas Berliini politsei, et pussitaja ohvriks langes Spandau linnaosas elanud 26aastane Leedu kodanik Edgar Orlovskij. Uurimisega tegelev 6. mõrvakomisjon palus mõrvari leidmisel elanikkonnalt abi. 

Edgar Orlovskij. Foto: Berliini politsei

Mõned vihjed on elanikkonnalt ka tulnud, kuid mõrvar on endiselt leidmata. 

Ajaleht Berliner Kurier spekuleeris võimalusega, et veretöö taga on sarimõrvar. Nii pussitas seni tabamata kurjategija 9. veebruaril Berliinis surnuks jalgpalliklubi Union 19aastase fänni Karli. Varasemast on aga lahendamata veel kaks surmaga lõppenud pussitamist. 8. septembril 2017 tapeti 47aastane kodutu Klaus Jüterbock ja 7. novembril 2015 Ecuadorist pärit 26aastane Alejandro G.   

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee