Eesti uudised

Hämmingus lugeja: abordi asemel lahenduseks sundabielu?! (176)

Ohtuleht.ee, 22. märts 2019 10:19
Foto: PantherMedia/Scanpix
Õhtulehele kirjutas 48aastane Lea, kes senini pidanud EKRE-t uueks tuuleks ja muutuste toojaks meie valitsuses ja Eesti elus. Mida päev edasi, seda enam tunneb ta, et ei suuda enam nõustuda EKRE-fanattide arvamuste ja ideedega, mis viiks meie ühiskonna tema arvates aastakümneid ajas tagasi.

„Seal on ühe kommeteerija sulest lause mõttega, et mismõttes tüdrukud ronivad iga öö erineva mehe juurde, et siis maksumaksjal lasta see abort kinni maksta. Kas need kirjutajad ja arvajad mõtlevad ka sellele, mis elu oleks neil lastel, kes siia ilma sünnivad, kuigi keegi neid ei oota?!“ kirjutab Lea.

Samal teemal

„Ja minna aastakümneid ajas tagasi, et sundida abielluma neid, kes planeerimatult lapse valmis teinud? Kui tegu vägistajaga, kas siis tuleb kah abielluda? Kui mõni kaitsevahend on alt vedanud, siis kah sundabielu?! Mis me neid pagulasi siis pelgame – nende riigis on ju abieluvälised suhted tabud, keelatud. Ka sundabielud on nende kultuuriruumis veel täiesti olemas. Kallid EKRE toetajad – mille eest ja nimel me siis tegelikult võitleme?!“ on naine pettunud sotsiaalmeedias EKRE erakonna fännilehel toimuvast.

„Asi läheb veelgi absurdsemaks – nad suisa leiavad seal, et abordi asemel võiks maksumaksjad maksta kinni hambaravi. Milline võrdlus! Kuidas nad ei taipa, et paljuski hakkab kõik pihta noorte haridusest, nende vanemate haritusest. Aga eestimeelsust taga ajades ei märka inimesed seal grupis, et ka neil endil on just sellest viimasest - haritusest - päris palju puudu. Ma olen eestlane ja tahan, et riik ja rahvas püsiks, aga viimasel ajal näib küll, et EKRE toetajate hulgas on palju neid, kes sooviks keskaega tagasi minna. Iga samm, iga hingetõmme peaks olema justkui seadustega reguleeritud. Kurb, sest seetõttu kannatab ka erakond ise,“ leiab Lea.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee