Poliitika

Jüri Ratas palub EKRE poliitikutel sügavalt järele mõelda: naistearstide ja naiste süüdistamine peab lõppema (153)

Toimetas Hindrek Pärg, 21. märts 2019 23:33
Jüri RatasFoto: Tiina Kõrtsini
Keskerakonna esimees Jüri Ratas kirjutas neljapäeva õhtul sotsiaalmeedias, et naistearstide ja naiste süüdistamine peab lõppema. 

"Kõigi riigijuhtide roll ja kohustus on viia Eesti elu edasi. Ehitada sidusat, tugevat ning ühtehoidvat riiki ja ühiskonda. Ühiskonda, kus on rohkem mõistmist ja üksteise kuulamist ning vähem vihkamist. Riiki, kus keegi ei tunne, et talle tehakse põhjendamatult liiga. Meie ühiskonda on alati märksa kergem lõhkuda kui hiljem kokku siduda. Seetõttu peab iga poliitik mõistma oma sõnade ja tegude kaalu ning vastutust," seisab peaministri postituses, kes on praegu töövisiidil Brüsselis.

"Kahjuks on arutelu niivõrd isikliku ja tundliku teema üle, nagu seda on abort, teinud väga paljudele inimestele alusetult haiget. Ma vabandan kõigi naiste, naistearstide, aga ka meeste ees, keda on see ootamatult tõstatunud debatt haavanud.

Palun EKRE poliitikutel sügavalt järele mõelda ning mõista, et võimalik valitsusvastutuse kandmine ei tähenda seismist ainult oma hoiakute ja tõekspidamiste eest, vaid kogu riigi ja rahva teenimist ning hoidmist. Naistearstide ja naiste süüdistamine inimlikult äärmiselt raskete, kuid sügavalt isiklike otsuste eest on lubamatu. See peab lõppema," kirjutas Ratas. 

Samal teemal

21.03.2019
Lauluõpetaja Taimo Toomast vastuses Mart Helmele: krääksujatel ja kõõrutajatel pole rahvust
21.03.2019
Jaanus Karilaid vastuses Raimond Kaljulaiule: Keskerakond sellisele väljapressimisele ei allu
21.03.2019
Seisukoht | Rahu, ainult rahu
21.03.2019
VIDEO | Kadri Simson: osa valijaid hindab ebaviisakust ja solvanguid liiga kõrgelt

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee