Krimi

VIDEO | Noormees kihutas Pirital 120 kilomeetrit tunnis (19)

Toimetas Triinu Laan, 21. märts 2019, 19:17
Foto: Politsei
Tallinnas Pirital pidasid politseinikud kinni mehe, kes ületas lubatud kiirust kahekordselt. 

Esmaspäeval kell 14.53 ajal olid politseinikud Tallinnas Ranna teel kiirust mõõtmas, kui nad nägid autot liikumas suurel kiirusel ülekäiguraja suunas. BMW kiiruseks mõõdeti 120 km/h. Sel kohas oli lubatud sõidukiiruseks 50 km/h. Politseinikud peatasid BMW, seda juhtis 25-aastane mees, kelle sõnade järgi vajutas ta kogemata gaasipedaali liiga kõvasti ning see olevat takerdanud porimati taha. 

Ohtlikult käitunud mees, kellel oli kaks kehtivad väärteokaristust, peeti kinni ning ta toimetati 20. märtsil kohtusse, kus talle määrati 12 päeva aresti, millest kümme päeva asendati üldkasuliku tööga. Lisakaristusena võeti mehelt kuueks kuuks juhtimisõigus. Kuueks kuuks juhtimisõiguse ära võtmine tähendab ka seda, et ta peab uuesti sooritama liikluseksami.

„Raske uskuda, et juht kogemata ületas lubatud kiirust kahekordselt. Ülekäiguraja läheduses kihutajad peavad aru saama teo ohtlikkusest ning loodetavasti kaks päeva aresti ning juhtimisõiguse kaotamine avaldab talle mõju,“ ütles Põhja prefektuuri liiklusjärelevalvekeskuse juht Hannes Kullamäe.

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee