Eesti uudised

Abiotsijad tunglevad hingedega suhtleva neiu ukse taga (8)

Maaleht, 21. märts 2019 12:51
Foto: Laura Oks
Rasket verehaigust põdev Eliise-Mariin Sepp hakkas pärast teispoolsuses käimist nägema tulevikusündmusi, aga ka vanade sugulaste ja tuttavate hingi, kes talle muresid kurtmas käivad.

17aastane Võrumaa neiu tunnistas, et lisaks on talle väga paljud inimesed kirjutanud, et küsida armastuse ja suhteprobleemide kohta. Hämmastava juhtumina tõi Eliise-Mariin välja, et keegi saatis talle oma pildi, töökuulutuse ja küsimuse, kas tal on lootust sellele kohale saada.

Hinged käivad Eliise-Mariinil kõige rohkem külas hingedeaja paiku – septembri keskpaigast novembri keskpaigani –, mil hakkab majas ka seletamatuid asju juhtuma, nagu ootamatult kraanist jooksma hakkav vesi või ise käima läinud kohvimasin.

Selgub, et ka pärast maisest kehast lahkumist on hingedel ikka muresid –näiteks üks rääkis, et tema peale hakati mõtlema pärast seda, kui ta suri, aga eluajal oli ta teiste jaoks nagu tühi koht.

Refereeritud artikli täistekst Maalehes.

Samal teemal

22.10.2018
VIDEO | „PUUDUTA MIND!“ 54. SAADE | Selgeltnägija Riina Valgus ja parapsühholoog Rein Järvi räägivad lastega toimunud paranähtustest
21.10.2018
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Kummituse-Kethiga hommikusel kokteilitripil
01.10.2018
VIDEO | Kethi Uibomägi nägi „Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ võtetel kummitust: ma polnud kindel, kas suudan saadet üldse edasi teha