Maailm

ÕUDNE: pahaaimamatu mehe maja alt leiti 45 lõgismadu (7)

Toimetas Aare Kartau, 21. märts 2019 10:58
Lõgismaod.Foto: PantherMedia/Scanpix
Texase koduomanik ei teadnud, et tema elukohas võib olla probleem roomajatega. Üksikute madude silmamise peale väljakutsutud spetsialistid väitsid aga hoopis muud, vahendab WTOC11.

Texase osariigi väikelinnas Albanys elav mees roomas eelmisel nädalal maja alla, et vaadata üle kaabliühendused. Hoone all nägi ta paari madu, mille peale ta kiiresti tagasi tõmbus ning spetsialistid kutsus. Kui madude eemaldamisega tegeleva ettevõtte töötajad kohale jõudsid, ilmnes peagi, et tegemist on enama kui „paari“ maoga. 

Kokku eemaldati Texase mehe elukohast 45 lõgismadu. Ettevõte teatas, et kuigi inimesed ei usu, et selline olukord võib nendega juhtuda, ilmneb selliseid intsidente rohkem, kui arvata võib. „Lõgismaod ei hooli, kui kena su maja on või millise autoga sõidad – nad hoolivad vaid ellujäämisest.“

Suurim tol korral Albanyst leitud madu oli pikem kui 1,5 meetrit. Ettevõte Big Country Snake Removal teatas, et igal aastal eemaldavad nad inimeste kodudest umbes 2000 madu. Kolme aasta eest oldi samas piirkonnas samuti suur pesakond leitud – tollal saadi kätte 88 roomajat.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee