Lõgismaod.Foto: PantherMedia/Scanpix
Toimetas Aare Kartau 21. märts 2019 10:58
Texase koduomanik ei teadnud, et tema elukohas võib olla probleem roomajatega. Üksikute madude silmamise peale väljakutsutud spetsialistid väitsid aga hoopis muud, vahendab WTOC11.

Texase osariigi väikelinnas Albanys elav mees roomas eelmisel nädalal maja alla, et vaadata üle kaabliühendused. Hoone all nägi ta paari madu, mille peale ta kiiresti tagasi tõmbus ning spetsialistid kutsus. Kui madude eemaldamisega tegeleva ettevõtte töötajad kohale jõudsid, ilmnes peagi, et tegemist on enama kui „paari“ maoga. 

Kokku eemaldati Texase mehe elukohast 45 lõgismadu. Ettevõte teatas, et kuigi inimesed ei usu, et selline olukord võib nendega juhtuda, ilmneb selliseid intsidente rohkem, kui arvata võib. „Lõgismaod ei hooli, kui kena su maja on või millise autoga sõidad – nad hoolivad vaid ellujäämisest.“

Suurim tol korral Albanyst leitud madu oli pikem kui 1,5 meetrit. Ettevõte Big Country Snake Removal teatas, et igal aastal eemaldavad nad inimeste kodudest umbes 2000 madu. Kolme aasta eest oldi samas piirkonnas samuti suur pesakond leitud – tollal saadi kätte 88 roomajat.

Kommentaarid  (7)

õõõhh 22. märts 2019 14:40
Nii jube asi! Nüüd mul varbad sügelevad eluotsani ja näen igal öösel latsutajamadusid unes! Ja tänan oma vanemaid, et ma sündisin Eestis. Läheksin hulluks, kui peaksin elama kuskil mürkmadude maal. Foobik olen.
Toimetajale 22. märts 2019 11:12
Pahaaimamatu mees? Esimest korda kuulen sellist väljendit!
Seep 22. märts 2019 14:54
Viimaks ometi käisid pesemas
70+ 22. märts 2019 21:54
Ammu käibel ja peamiselt tähendusena: halba (ka pettust jms) mitte kahtlustav Kui mingi sõna tundmatu, siis võiks uurida http://portaal.eki.ee/ meie keel on küllaltki rikas ja paljud kasutavad ka kohaliku murde sõnu.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS