Seisukoht

Seisukoht | Lobamokk Sõõrumaa (11)

Viljar Voog, reporter, 20. märts 2019, 17:46
Igaüks meist, kel on kunagi ülemus olnud, teab, et vahetevahel tuleb keel hammaste taga hoida ja igast teemast ei tasu ka ladrata. Urmas Sõõrumaa on aga liiga kaua olnud iseenda ülemus ja seda filtrit ei eksisteeri. Ärimehe ametis kannataks tema aktiivse lõuapruukimise tõttu vaid firma maine või aktsiahind, aga Eesti Olümpiakomitee presidendi sõnavõttudena on kahjud kordades suuremad. 

Viimase kuu jooksul on Sõõrumaa teinud seoses dopinguskandaaliga juba kaks fopaad: esimese hooga kutsus ta sportlasi läbi lillede rumalateks ja nüüd tänas skandaali keskmes olevaid Andrus Veerpalu ja Mati Alaveri nende panuse eest Eesti sporti.

Mõlemal korral on Sõõrumaal tulnud enda süüdatud tulekahju kustutada. Olgem ausad, kohmakalt ja ebaedukalt. Nüüd on küsimus: kas EOK presidendiamet on nagu kaugushüpe või kettaheide, kus antakse tulemuse tegemiseks kolm katset, või on tegu jalgpalliga, kus teine kollane kaart tähendab punast?

11 KOMMENTAARI

v
v 21. märts 2019, 11:24
Veerpalu, viis meie väikse riigi maailma tasemini-ta on ja jääb meie riigi suurkujuks! Austagem seda inimest! Ta tegi tööd selle nimel, et meil oleks telerite ees istudes rahvusliku sõpruse ühte hoidmise tunne! Aga kahjuks, see on nüüd kõik kadunud...Ärgem unustagem oma poegi!
a
Axter 21. märts 2019, 10:34
S tugineb idamaisele kultuurile. Kas seda heaks kiita või laita on igaühe enda asi. Aga paratamatult peab tunnistama, et iva selles lähenemises on. Minu lugupidamine, hr Sõõrumaa!
Loe kõiki (11)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee