Eesti uudised

Külliki Kübarsepp poliitikast ja lapse saamisest: tahtsin last nii väga, olin valmis olema üksikema (30)

Eesti Ekspress, 20. märts 2019 08:27
Külliki Kübarsepp riigikogusFoto: Rauno Volmar/ Ekspress Meedia
Vabaerakonna üks loojatest Külliki Kübarsepp räägib, et lõhestunud Vabaerakonna hääbumine andis talle võimaluse teostada kauaaegse unistuse saada emaks.

Kübarsepal on enda sõnul raske Vabaerakonna hääbumist pealt vaadata, kuid samas on erakonna hääbumisega kergem leppida, kuna tal ei ole pärast emapuhkust töökohta riigikogus ja saab keskenduda rohkem perekonnale.

Samal teemal

Vabaerakond loodi protestierakonnana 2015. aastal ja Kübarsepp oli toona erakonna valimiskampaania juht. Valimised läksid üle ootuste hästi ja Vabaerakond sai Toompeale kaheksa kohta, kuid Kübarsepa sõnul tekkisid kohe pärast valimisi erakonnas intriigid ja erakond lõi kaheks, sest need, kes pääsesid riigikokku, kukkusid tööd tegema, samas kui ülejäänud erakonnaliikmed tundsid end ripakile jäetult.

Kübarsepp otsustas 2016. aastal, et ei soovi enam riigikogus töötada, vaid ellu viia kauuaaegse unistuse, milleks on pere loomine ja naise sõnul on täiesti võimalik, et kui poleks olnud Vabaerakonna langust, ei oleks tal praegu neljanädalast tütart Juulit.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee