Poliitika

Yana Toom põrutas Mart Helmele: „Muidugi olete natsid!“ (254)

Toimetas Keit Paju, 19. märts 2019 14:12
Yana ToomFoto: Stanislav Moshkov
Telemagasinis „Radar“ on täna pihitoolis poliitik Yana Toom, kellest on üleöö saanud suure osa eestikeelse valijaskonna lootuskiir ning Keskerakonna mõistuse hääl. 

„Radar“ kohtub Yana Toomiga vahetult pärast Keskerakonna juhatuse koosolekut, mis oli koalitsioonikõneluste valguses kirglikum kui kunagi varem.

“Väljusin Stenbocki majast ja seal seisis Helmede suguvõsa. Ja siis vanem Helme rõõmsalt hõiskas “Noh, kas ütled mulle näkku ka, et oleme natsid?” Ma vastasin, et muidugi olete natsid. Mille peale ta vastas, ja see on täielik liivakast, et siis sa oled suur vene šovinist,” sõnab Toom.

Kui Raimond Kaljulaid otsustas erakonna juhatusest lahkuda, siis Toom enda sõnul võimalust vastu hääletada ehk punast nuppu endalt võtta ei lase. Ometi ta koalitsioonikõnelustel laua taga ei istu.

Kas Yana Toom on tõesti liberalismi esikaitsja või on nüüd Europarlamendi valimistele antud korralik avapauk, näeb „Radaris“ juba täna õhtul kell 20:00.

Samal teemal

18.03.2019
ÕL VIDEO JA INTERVJUU | 5MIINUST: kui 11aastased saadavad sõnumeid „sure ära, neeger“, tekib küsimus, mis siin riigis toimub?
17.03.2019
Narva keskerakondlased saadavad juhatusele EKRE-ga kõnelusi tauniva kirja
15.03.2019
Yana Toom: oleksin nõus vanakuradiga diili tegema, ehk EKRE-ga valitsusse minema, kui eestikeelsele õppele üle ei minda ja halli passi omanikud saavad kodanikeks
12.03.2019
Jüri Ratase võimuiha ajab Keskerakonna lõhki? Mihhail Korb lükkab ümber: kui vaja, läheme opositsiooni

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee