Poliitika

EKRE poliitik Siim Pohlak „valgetest südametest“: asi on läbirääkimiste ajal suisa piinlikuks läinud (139)

Delfi, 19. märts 2019 11:35
Siim PohlakFoto: Tiina Kõrtsini
EKRE riigikogu liige Siim Pohlak nimetas sotsiaalmeedias levivat ''valgete südamete'' liikumist konservatiividevastase hüsteeria levitamiseks, mida kasutavad tema sõnul agaralt ära EKRE konkurendid selleks, et aidata võimule Reformierakond ja sotsid.

Pohlaku sõnul on koalitsiooniläbirääkimiste ajal asjalood lausa piinlikuks läinud, sest sõna saavad vaid sündiva koalitsiooni vastased ja meedia aitab massihüsteeria tekitamisele kaasa.

Samal teemal

„Vaadates täna Facebookis levivat "valgete südamete" kampaaniat, siis on näha, et meie poliitilised oponendid oskavad seda hüsteeriat osavalt ära kasutada, tehes inimeste isiklikest Facebooki profiilipiltidest poliitilise võitluse tööriistad, et lõpptulemusena aidata avalikkuse surve kaudu Reformierakond ja sotsiaaldemokraadid valitsusse,“ sõnas ta.

Poliitiku sõnul on inimeste hirmude leevendamise võti ajakirjanike käes. „Andke konservatiivsetele vaadetele samapalju pinda ning õigust oma seisukohti selgitada nagu seda liberaalidele ja nende arvamusliidritele võimaldate, siis saame rääkida emotsioonide ja siltide asemel asjade sisust ja maailmavaatest,“ rääkis Pohlak.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Samal teemal

19.03.2019
ÕL VIDEO JA FOTOD | Protestijad Toompeal: ei ole vaja olla kibestunud kaotaja, on vaja mõelda parematele lahendustele
19.03.2019
Naistearstide seltsi president hoiatab: abortide piiramine on sageli alles algus
15.03.2019
Noored väliseestlased KEI liidust: me ei taha sellisesse Eestisse tagasi tulla