Poliitika

EKRE poliitik Siim Pohlak „valgetest südametest“: asi on läbirääkimiste ajal suisa piinlikuks läinud (139)

Delfi, 19. märts 2019, 11:35
Siim PohlakFoto: Tiina Kõrtsini
EKRE riigikogu liige Siim Pohlak nimetas sotsiaalmeedias levivat ''valgete südamete'' liikumist konservatiividevastase hüsteeria levitamiseks, mida kasutavad tema sõnul agaralt ära EKRE konkurendid selleks, et aidata võimule Reformierakond ja sotsid.

Pohlaku sõnul on koalitsiooniläbirääkimiste ajal asjalood lausa piinlikuks läinud, sest sõna saavad vaid sündiva koalitsiooni vastased ja meedia aitab massihüsteeria tekitamisele kaasa.

Samal teemal

„Vaadates täna Facebookis levivat "valgete südamete" kampaaniat, siis on näha, et meie poliitilised oponendid oskavad seda hüsteeriat osavalt ära kasutada, tehes inimeste isiklikest Facebooki profiilipiltidest poliitilise võitluse tööriistad, et lõpptulemusena aidata avalikkuse surve kaudu Reformierakond ja sotsiaaldemokraadid valitsusse,“ sõnas ta.

Poliitiku sõnul on inimeste hirmude leevendamise võti ajakirjanike käes. „Andke konservatiivsetele vaadetele samapalju pinda ning õigust oma seisukohti selgitada nagu seda liberaalidele ja nende arvamusliidritele võimaldate, siis saame rääkida emotsioonide ja siltide asemel asjade sisust ja maailmavaatest,“ rääkis Pohlak.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

139 KOMMENTAARI

m
Mitte tolerast 23. märts 2019, 12:42
Mi. Tuletame meelde, et enamus hääled varastati nendelt inmestelt kes ei käinudki hääletamas, aga tema hääl läks teformaritele iseenesest.
r
raudteelase pilgu läbi 20. märts 2019, 12:05
Keegi, kes algul oli väga kindel, et liikluskorraldus on tema juhtida, jäi äkki rongist maha. Jahmatus missugune, Ja püüab nüüd juba liikuma hakanu rongi tupikteele suunata ning seisma jätta. Et siis ise peale saada ning rongi juhtma hakata.
Loe kõiki (139)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee