Elu

Georg Ots saab omanimelise trammi (12)

Toimetas Andra Nõlvak, 19. märts 2019, 11:00
 Tallinna Linnatranspordi AS
Tallinna Linnatranspordi AS jätkab eelmisel aastal alustatud muusikatrammide projekti ja saadab neljapäeval, 21. märtsil kell 11.00, Kadrioru luigetiigi lähistel asuvalt rööbasteelt liinile legendaarse laulja ja näitleja Georg Otsa mälestuseks nimetatud trammi.

Tallinna Linnatranspordi juhatuse esimehe Deniss Boroditši sõnul ei vaja Georg Otsa nimi pikemat tutvustamist. „Georg Otsal on kaalukas roll Eesti muusikateatri ajaloos, tema loomingut mäletatakse hästi nii Venemaal kui Soomes. On iseloomulik, et ka nooremad põlvkonnad, kes sündinud aastaid peale suure laulja lahkumist, on temast kuulnud. Ta on saanud legendiks, mis kestab üle aegade,“ lisas Boroditš.

Nimeliste trammide liinile saatmine on ettevõttele pikem traditsioon ja Georg Otsa mälestustramm selles järjekorras juba kuues.

Tramm liinile saatmine algab Georg Otsa sünniaastapäeval, 21. märtsil kell 11.00, Kadrioru luigetiigi lähistel asuva rööbastee naabruses. Pidulikul sündmusel osalevad Georg Otsa lähedased ning sõbrad, samuti Tallinna linna ja Talinna Linnatranspordi AS esindajad. Laule Georg Otsa repertuaarist esitab Renee Soom, teda saadab pianist Margus Kappel. Oodatud on kõik suure laulja talendi austajad.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee