Krimi

EI ILMUNUDKI KOHALE! Dokumendivabrikant tädi Ljuba palub end vabandada: kohtusse tulek tõstab ohtlikult mu vererõhku! (17)

Juhan Haravee, 18. märts 2019 13:58
OI AEGU AMMUSEID: Tädi Ljuba sai kahe aasta eest Liivalaia kohtumaja suures saalis teada, et tema üle hakatakse eraldi kohut pidama. Nüüd toimuvad istungid juba uues kohtumajas ja prokurörgi on ära vahetatud, aga tädi Ljuba tervis ei taha sugugi kohtukõlblikuks paraneda.     Foto: Tiina Kõrtsini
Harju maakohtus pidanuks esmaspäeval jätkuma elamislubadega sahkerdanud Ljubov Genrihsoni vastu esitatud süüdistuse kohtulik uurimine, mis 68aastase naise jaoks sai alguse veidi vähem kui kaks aastat tagasi. Süüdistatav aga kohtusse ei ilmunud.

Kriminaalmenetlus nn dokumendivabriku süüasjas sai aga alguse juba 2015. aasta kevadel, kui politsei- ja piirivalveameti (PPA) sisekontrollibüroole laekus teade, et politseitöötajad võivad võtta altkäemaksu, kasutades ära oma ametipositsiooni.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.05.2019
VERERÕHK MUUDKUI TÕUSEB: kas kelm-virtuoos tädi Ljuba jääbki kohut ninapidi vedama?
01.05.2019
PÕDURA DOKUMENDIVABRIKANDI PÕHIÕIGUSED: kohtust kõrvale hoidvat tädi Ljubat vahi alla ei võeta ja tablette neelama ei sunnita
31.03.2019
Valenime all Eesti Posti tööle läinud kelm näppas tuhandete inimeste andmed
16.06.2017
Identiteedinäppajast tädi Ljuba kibeleb kohtuma saja tunnistajaga