Galeriid

GALERII | Tartus peeti mürisevate mootorite saatel Eesti suurimat motomessi (3)

Ohtuleht.ee, 16. märts 2019, 16:40
Motoexotica 2019 Tartus Tags: Motoexotica 2019 TartusFoto: Aldo Luud
Motoexotical on esindatud Eestis müüdavad populaarsemad kaubamärgid, pakutakse varasemast laiemas valikus sõiduvarustust, kohal on motoklubid ning põnevat vaatamist pakub projektirataste näitus, kus parima selgitab välja žürii ning valitakse ka publiku lemmik.

“Läbi aegade suurima stendiga on esindatud kultuslik kaubamärk Harley-Davidson ning publiku ees on Benelli, CFMOTO, KTM’i, Stels’i ja Suzuki uudised. Esitletakse nii mootorrattaid, ATV’sid kui ka lumesaani. Tänavu jätkub ka mootorrataste loosimise traditsioon ning üks Harley-Davidson Street Rod loositakse välja messilt loteriikupongi ostjate vahel, uue tsikli omanik selgub pühapäeval messi laval,” märkis üriutse korraldaja Anders Urbel.


Retrohõngu annab messile Jawa mootorrataste näitus, mis on tänavu 90. sünnipäeva pidava mootorrattamargi väärikale eale kohaselt ülevaatlik, publiku ees on ligemale paarkümmend tsiklit. “Jawa 90 näitus ei jäta kindlasti kedagi külmaks, sest kõnetab mitut põlvkonda mootorrattureid,” tutvustas Motoexotica korraldaja.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee