Sisuturundus

Kubija spaa toob Lõuna-Eesti looduse tuppa 

Kubija hotell-loodusspaa, 15. märts 2019, 14:15
Tänapäeva maailmas leiame üha vähem aega iseendale – kiirustame, tööd on palju ning enda ja lähedaste vajadused kipuvad jääma tagaplaanile. Mida siis teha?

Kui tahad veeta aega iseenda või armsa inimesega, on kosutav spaapuhkus selleks ideaalne võimalus. Lõuna-Eesti männimetsas asuv Kubija hotell-loodusspaa rõõmustab külastajaid põnevate pakettide, terviseteenuste ja sooja vastuvõtuga. Kubija hotell-loodusspaa terviseteenused sobivad kliendile, kes hindab rahu, vaikust ja teenuste kõrget taset. Muide, spaahoolitsustel tuuakse Lõuna-Eesti loodus tuppa ja kasutatakse ka erinevaid looduslikke materjale nagu eestimaine turvas, karurasvasalv, kanepiõli, astelpajujahu ning muidugi ka sool ja mesi.

Spaa- ja saunakeskuses on 5 erineva suuruse, sügavuse ja temperatuuriga veesilma ning 4 sauna (90°C leilisaun, 70°C aroomisaun, 45°C aurusaun ja 70°C kadakasaun). 

Hotellis on 62 mugavalt sisustatud tuba: hubased rahvusliku ruudumustriga standardtoad ning looduslikest materjalidest tehtud siseviimistlusega savisviidid.

Restorani menüüst leiab nii klassikalisi roogasid kui ka Lõuna-Eesti toidutraditsioonide järgi kohalikust toorainest valmistatud toite.

Mõnusalt saab aega veeta ka hotelli ümbruses. Männikus looklevad valgustatud terviserajad ja läheduses asuvad kaks järve.

Kuigi Kubija on peamiselt koht puhkuseks, võib ka tööga tegeleda. Siin saab pidada seminare, sest maaliline loodus inspireerib eriti lennukaid ideid. Peale tegusat päeva saab kosutada ennast hellitavate hoolitsustega loodusspaas või lõõgastuda spaa- ja saunakeskuses.

Kubija hotell-loodusspaal on mitmeid kevadisi eripakkumisi. Tutvu nendega SIIN!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee