Seisukoht

Seisukoht | EKRE pole hädaldamist väärt (85)

Juhan Mellik, reporter, 14. märts 2019 18:01
Mind tundvatele inimestele pole eriline saladus, et ma põlgan Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda. Mitte tingimata nende valijaid – neist võib ju tihtipeale arugi saada –, aga seda küünilist manipuleerimist ja hirmutamist, mida partei Eestimaal läbi surub. Erakonnajuhtide õnnetundest ja kahjurõõmust säravad näod teleekraanil ajavad mind öökima. Saite nüüd, me ju ütlesime!

Kuid ometi – ma ei viitsi halada ega hädaldada. See ei vii kuhugi ning mõjuks suisa halenaljakalt. Ma keeldun pakkumast isa-poeg Helmele seda rahuldust, mida nad saaksid järjekordse kurtva tindisolkija poole näpuga näidates. Tegite hea tulemuse? No küll olete tublid. Ära kolida ma ei plaani ning palvetama hakata ka mitte. Mingit gestaapot te tegelikult luua nagunii ei saa, isegi kui väga tahaksite. Elu läheb edasi.

Leian oma väiklase lohutuse selles, et minu sõprus- ja tutvusringkonnas leidub EKRE valijaid minimaalselt, ning neile vähestelegi suudan andestada. Kui elu Eestis läheb nüüd tõepoolest paremaks, tunnistan oma eksimust. Kui mitte... Siis laseb kooslus nimega EKRE end ise koos võimumaia peaministriga vetsupotist alla.

Tuleb lihtsalt püüda vastuvoolu ujuda.

Samal teemal

15.03.2019
Koalitsioonikõneluste neljas päev: kõrgharidus jääb tasuta ning kehtestatakse doktorandi palk
14.03.2019
VIDEO | Janek Mäggi Taavi Rõivasele: EKRE valijaid ei saa eirata
14.03.2019
Koalitsioonikõnelustel jõuti kokkuleppele spordi, kultuuri ja noorsootöö punktides

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee