Sisuturundus

Spetsialist vastab: miks peaks erinevaid laenupakkumisi võrdlema? 

Compara.ee, 15. märts 2019 10:51
Foto: Envato Elements
Kui kindlustuse või kinnisvara soetamisel võrreldakse alati parimaid pakkumisi, siis oleks loogiline seda teha ka laenu võtmisel. Just siin tuleb appi uus laenuportaal Compara.

Pea iga Eesti pere on kokku puutunud laenamisega, olgu siis kodu ostmise, auto liisimise, õpingute finantseerimise või muu tarbimisega seoses. „Statistika järgi on vaid 6% eestlastest võtnud laenu mujalt kui oma kodupangast – kuigi mõnelt teiselt laenuandjalt saadav pakkumine võib olla paremate tingimustega. Erinevate laenuandjate pakkumiste võrdlemine eeldab meie kõigi ostuharjumuste muutmist,“ tõdeb Compara juhatuse liige Ando Noormets.

Samal teemal

Compara on Eesti laenuturul ainus, kes vahendab krediidiandjate välkotsuseid ja näitab neid võrdleval kujul koos parima pakkumise soovitusega. „Samuti vahendame kliendile laenulepingu allkirjastamiseks. Comparas täidab laenu soovija taotluse vaid korra ning saab pakkumised mitmelt laenuandjalt korraga. Samas, Compara ei ole laenuandja, vaid sõltumatu laenumaakler,“ lisab Noormets.

Compara portaali kasutamine alates taotluse esitamisest, pakkumiste võrdlemise ning sobiva laenupakkujaga lepingu sõlmimiseni, on taotlejale tasuta. „Seega julgustame kõiki keskkonda kasutama ja pakkumisi võrdlema,“ lausub Noormets.

Millised on parimad lepingutingimused?

Spetsialist toob välja, et sageli on levinud ekslik arvamus, et madalaim laenuintress ja väikseim kuine tagasimakse tähendab parimaid lepingutingimusi. „Et saada täpselt aru, millised on krediidiandjate pakkumised tegelikult, tuleb hoolikalt tutvuda laenulepingu, laenuandja üldtingimuste, vajadusel veel näiteks laenu võtmise juhiste või muude laenuandja koostatud dokumentidega. Compara võtab arvesse laenupakkumiste kõiki tingimusi ning toob kliendile välja parima võimalikest,“ selgitab Noormets.

Esialgu saab Compara vahendusel taotleda ilma tagatiseta laenu summas kuni 15 000 eurot, kuid peagi lisanduvad valikusse ka eluasemelaen ning autoliising.

Compara ei ole laenuandja, vaid sõltumatu krediidivahendaja. Compara teenus on mõeldud kõikidele laenu võtta soovivatele täisealistele klientidele, kes soovivad kiiresti ja kergesti mõistetavalt saada ülevaadet erinevate krediidiandjate pakkumistest. Esialgu saab Compara vahendusel taotleda ilma tagatiseta laenu summas kuni 15 000 eurot, kuid peagi lisanduvad valikusse ka eluasemelaen ning autoliising.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee