Eesti uudised

ÕUNAPETTUS: väidetavalt kodumaiste õunte tegeliku päritolu reetsid Eestis keelatud toimeainete jäägid (6)

LISA KOMMENTAAR

tule taevas appi 15. märts 2019 22:28
"...sai keelu keelatud aineid sisaldavate õunte müük lõpetada..." Kes on hulluks läinud...kas ajalehe toimetaja või taimekaitse inspektorid?
ehk 15. märts 2019 08:51
ehk oleks aeg juba rääkida asjast. Keda siis huvitavad nee mürkide jäägid? Laboreid. Kauplused on kuhjaga täis imporditud õunu ja muid aiasaadusi. Me kõik teame, et need on teve kasvuaja saanud korraliku koguse mürgituse. Aga milline on nende tegelik risk? Sellest ei räägita. Mida see üks mürgitatud õun ikka teeb. Kui sööd rohkem, ehk siis võib karta, et sünnib puudega laps? Võibolla aitab pesemine, võibolla aitab koorimine, võibolla võib rahulikult süüa ??? Miks ei avalikustata laboritulemusi? Kas need laborid on lihtsalt töökohad või et neid õieti ei olegi?
14. märts 2019 18:39
nojah 14. märts 2019 17:18
Kuidas on võimalik Eestis müüa 2017 aasta saaki, võimatu. Miks, Eestis ei ole mitteühtegi hoidlat kus saaks õunu gaasilises/ vaakumis hoiustada. Teiseks, Eestis kasutatakse samuti õunte pritsimiseks keelatud preparaate, neid saab Poolast ja ilma igasuguse probleemita. Isegi kuller toob neid kohale. Neid kahte sorti kasvatatakse eestis aga väikestes mahtudes, eeldatavasti tuuaksegi sageli poolast juurde, et müüa õunu mis lähevad kaubaks. Samuti saab ka lätlastelt neid. inimesed lugege, tutvuge, guugeldage ja saate aru, et kõik mis on Eesti sildi all, ei olegi tegelikult nii, nagu me värske kurk
Siiri 14. märts 2019 16:34
Tean ka ühte prouat,kes ostis maksimarketist hiina küüslauku ja läks turupeale eesti küüslaugu pähe neid müüma.
Trahv 14. märts 2019 15:18
100.- eu ja järgmisel aastal uuesti.