Eesti uudised

Lugeja küsib: kas teie tööandja peab teid sünnipäeval meeles? (25)

Ohtuleht.ee, 14. märts 2019, 10:39
 PantherMedia/Scanpix
„Meie firma on aastaid pidanud sünnipäevalisi meeles kaubanduskeskuste või mõne spaa kinkekaardiga. See kehtib lihttöölistele ja ka kontori poolel. Kirjutama ajendas mind viimane sünnipäev, mis meil firmas oli,“ kirjutab Õhtulehele 39-aastane Rein.

„Meile tuli tööle 50-aastane proua, keda me sünnipäeval viksilt ja viisakalt õnnitlesime. Sellise tähtsa numbri puhul oli firmal lisaks kinkekaardile tellitud ka tort. Ja korraga oli meil kõigil väga valus vaadata, kuidas juubilar üllatuse ja kingi peale kurvaks muutus ja nutma hakkas. Ta oli küll rõõmus, aga ta oli ka väga kurb, et on kõik aastad tööd teinud, kuid kunagi pole üheski firmas tema sünnipäeva oluliseks peetud,“ kirjeldab Rein.

„See naine oli südamest kurb, et ta senise pika elu pole midagi taolist kogenud. Tema jaoks ei olnudki niivõrd oluline see summa, mis kinkekaardil seisis, aga see hetk, et kõik korraks katkestavad oma töö, tulevad ja õnnitlevad. See pani mind mõtlema, et palju on veel Eestis firmasid, kus ei leita võimalust oma töölisi märgata, meeles pidada,“ selgitab mees, et tunneb hinges soojust, et sai oma kolleegi märkamises osaleda.

Kuidas on lood teie tähistamiste ja märkamistega teie töökohas? Kas isiklikud tähtpäevad on ülemusete silmis olulised?

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee