Krimi

Tallinnas vahistati prantslanna mõrvas kahtlustatav mees (10)

Toimetas Hindrek Pärg, 13. märts 2019, 20:35
Laureline Garcia-Bertaux.Foto: Metropolitan Police
Välismaa meedia sõnul pidas Eesti politsei kinni mehe, keda kahtlustatakse Inglismaal mõrva sooritamises. 

32aastast mees kahtlustatakse prantslannast ilublogija ja filmiprodutsent Laureline Garcia-Bertaux mõrvas. Naine kuulutati kadunuks 5. märtsil, kui tema tööandja Golin PR agentuur teatas politseile, et prantslanna ei ole teist päeva tööle jõudnud. Järgmisel päeval leiti naise surnukeha tema enda koduaiast, kuhu ta oli maetud madalasse hauda. Kohtuekspertiisi käigus selgus, et naine kägistati surnuks. 

34aastane prantslanna kolis Londonisse elama ja õppima kümme aastat tagasi. Ta elas Lääne-Londoni üürikorteris koos kahe koeraga. Suurbritannia meedia sõnul teadsid piirkonna elanikud Laureline' hästi, sest käis pidevalt koduloomadega jalutamas. 

Briti politsei uuris naise armuelu kohta tema sõpradelt, kelle sõnutsi kasutas prantslanna aktiivselt kohtinguäppe, sealhulgas ka Tinderit. 

Briti politsei tegi koostööd Europoliga ja kahtlusalune peeti kinni Euroopa vahistamismääruse alusel. Meest hoitakse väljaandmismenetluste alustamiseni Eesti ühes politseijaoskonnas. 

Laureline Garcia-Bertaux.Foto: Metropolitan Police

10 KOMMENTAARI

l
Lemme, Leebe 15. märts 2019, 07:16
Leebes EL-s pole retside õnneks realseid karistusi. Nende meelest pole pika-ajaline või koguni eluaegne mugavas eurovanglas mingi karistus.
s
Sadistlikud sarimõrvarid ikka veel vabaduses ! 15. märts 2019, 03:07
Inimõiguste rikkumiste üheks olemasolevaks probleemiks eestis on, füüsiline ja vaimne piinamine. Me ei pea külastama hullumaja, et leida haigeid mõistuseid; meie riik(politsei) on vaimuhaigla.
Loe kõiki (10)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee