Poliitika

EKRE süüdistab Reformierakonda laimukampaanias (139)

Toimetas Hindrek Pärg, 13. märts 2019, 18:42
Martin HelmeFoto: Tiina Kõrtsini
EKRE süüdistab ajakirjanikele saadetud pressiteates Reformierakonda koordineeritud laimukampaanias, mis kahjustavat Eesti rahvusvahelist julgeolekut. 

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimehe Martin Helme hinnangul on Reformierakonna poliitikud ületanud oma solvumise väljaelamisel igasuguse piiri ja asunud enda riigimehelikkust kiites hoopis lõhkuma Eesti mainet ja riiklikku julgeolekut. 

Samal teemal

"Reformierakonna juhtpoliitikud on hakanud sisepoliitilise surve tekitamiseks üles kütma hüsteeriat Brüsselis ja välisajakirjanike ees, et Eesti on langemas paremäärmusliku fašismi rüppe," ütles Martin Helme EKRE pressiteates.

"Küllap on nad raevust pimestatud, et isegi e-valimispettus ei taga enam võimupartei kohta ja 17 aastaga üles ehitatud parteiline toiduahel ähvardab lõplikult kokku kukkuda. 

On täiesti vastuvõetamatu, et hüsteerilised oravad peavad oma sisepoliitilist võitlust Eesti rahvusvahelise maine ja julgeoleku kahjustamise hinnaga, kasutades ära Euroopa vasakpoolsete põlishirme ja väheseid teadmisi Eesti tegelikust sisepoliitilisest olukorrast. Sisuliselt on hakanud Reformierakond laulma sama laulu Kremliga, kes on viimased veerandsada aastat rääkinud Eestist kui väikesest vastikust natsiriigist." 

Helme sõnul peaks Reformierakonna tegevusele hinnangu andma õiguskaitseorganid, kes vastutavad Eesti rahvusvahelise julgeoleku ees.

139 KOMMENTAARI

õ
õigusriigi kodanik 19. märts 2019, 11:05
Sellise tahtliku laimu eest reform kohtusse!
k
Küsimus ajakirjandusele. 15. märts 2019, 10:29
Täna hommikul tööle sõites kuulasin Retro FM uudiseid. Ja uudisnupukeses, kus räägiti aasta ärimehe valimisest, olid järgmised laused: "Aasta äri...
(loe edasi)
Loe kõiki (139)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee