Poliitika

EKRE süüdistab Reformierakonda laimukampaanias (138)

Toimetas Hindrek Pärg, 13. märts 2019 18:42
Martin HelmeFoto: Tiina Kõrtsini
EKRE süüdistab ajakirjanikele saadetud pressiteates Reformierakonda koordineeritud laimukampaanias, mis kahjustavat Eesti rahvusvahelist julgeolekut. 

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimehe Martin Helme hinnangul on Reformierakonna poliitikud ületanud oma solvumise väljaelamisel igasuguse piiri ja asunud enda riigimehelikkust kiites hoopis lõhkuma Eesti mainet ja riiklikku julgeolekut. 

Samal teemal

"Reformierakonna juhtpoliitikud on hakanud sisepoliitilise surve tekitamiseks üles kütma hüsteeriat Brüsselis ja välisajakirjanike ees, et Eesti on langemas paremäärmusliku fašismi rüppe," ütles Martin Helme EKRE pressiteates.

"Küllap on nad raevust pimestatud, et isegi e-valimispettus ei taga enam võimupartei kohta ja 17 aastaga üles ehitatud parteiline toiduahel ähvardab lõplikult kokku kukkuda. 

On täiesti vastuvõetamatu, et hüsteerilised oravad peavad oma sisepoliitilist võitlust Eesti rahvusvahelise maine ja julgeoleku kahjustamise hinnaga, kasutades ära Euroopa vasakpoolsete põlishirme ja väheseid teadmisi Eesti tegelikust sisepoliitilisest olukorrast. Sisuliselt on hakanud Reformierakond laulma sama laulu Kremliga, kes on viimased veerandsada aastat rääkinud Eestist kui väikesest vastikust natsiriigist." 

Helme sõnul peaks Reformierakonna tegevusele hinnangu andma õiguskaitseorganid, kes vastutavad Eesti rahvusvahelise julgeoleku ees.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee