Bauhof | Sisuturundus

Bauhofi Aiaparadiisil on terve hulk seemneuudiseid! 

Bauhof, 14. märts 2019, 09:18
Foto: Envato Elements
Niipea kui päike pisutki kõrgemalt käima hakkab ja päevad pikenevad, algab Bauhofi Aiaparadiisis seemneriiulite vahel sagimine ning ei ole kahtlustki, et ettekasvatuse aeg on käes! Uurisime Bauhofi aiaparadiisi ekspertidelt, mis seemnesarju sel aastal pakutakse ning milliseid uusi sorte esile tõstetakse.

Bauhofist leiavad vajalikud seemned nii algajad linnaaednikud, kogenud hobiaednikud kui eksperdid.

Samal teemal

Aiasõprade poolt soojalt vastu võetud Agronom sarja põhisõnum on, et see on testitud aiasõprade poolt. Kõik Agronom sarjas olevad sordid on Balti regioonis populaarsed, testitud Seklose testpõldudel ja paljude Agronom sarja fännide poolt. Sordid on läbinud mitmeid aastaid kestnud uuringuid ja neid saab täielikult usaldada. Sari sobib nii algajatele kui ka kogenud aednikele. Valikus on palju populaarseid aastate jooksul testitud sorte, näiteks Amsterdam 2 porgand, Cherry Belle redis ja teised.

Endiselt on müügil ka tuntud ja tunnustatud Soome seemnesari Suvipiha, mida iseloomustab rikkalik tootevalik. Seemned on jagatud 5 värvigruppi: maitsetaimed, köögivili, hübriidsordid, püsililled, suvelilled. Valikus on ka Jõgeval aretatud Eesti sorte, näiteks aeduba Lemmik roheline, Kaalikas kohalik sinine, Porgand Jõgeva Nantes, Redis Jõgeva, Tomatid Erk, Koit, Maike, Malle F1, Mato, Terma, Valve ja Vilja.

Lisaks on Bauhofis saadaval ekspertide jaoks loodud Baltic Agro profiseemned, mis on nüüd kättesaadavad ka koduaednikele. Profistandardile vastava terve ja saagika taime tagavad kõrge kvaliteediga hübriidsordiseemned, mille pakendi tunned ära märgistuse „F1“ järgi. Baltic Agro köögiviljaseemnetest valmivate viljade eelisteks on suurepärased maitseomadused, haiguskindlus, kõrge saagikus ja viljade ühtlane valmimine. F1 hübriidide seemned toodetakse hübriidsordi vanemate, aastate pikkuse valiku tulemusel saadud nn puhaste liinide risttolmlemise teel. See on pikk ja töömahukas ning palju käsitsi tööd nõudev kulukas protsess. F1 hübriidi on ühendatud nn puhaste liinide parimad sordiomadused. Hübriidjõud avaldub esimese põlvkonna taime suurenenud kasvutugevuses ja saagikuses ning saagi ühtluses ja kvaliteedis.

- suurepärased maitseomadused

- kõrge saagikus

- ühtlane viljade valmimine

- viljade ühtlane kuju ja suurus

- haiguskindlus

Lisaks on lettidele jõudnud…

Loe edasi Bauhofi Aiaparadiisi blogist SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee