Eesti uudised

Poseidoni topeltmõrva väidetav osaline vaidlustab süüdimõistmise (5)

Siim Randla, 13. märts 2019 07:08
Foto: Robin Roots
Tallinna linnahallis asunud ööklubis Poseidon Kemerovo kuritegelikku grupeeringusse kuulunud mehe tapmises  Harju maakohtu otsusega süüdi mõistetud ja 15 aastaks vangi saadetud Sten Kruusimägi kaitsja vaidlustab süüdimõistmise Tallinna ringkonnakohtus. 

Süüdistuse järgi tapsidErik ja Sten Kruusimägi (pildil) 2017. aasta 16. jaanuaril Tallinna linnahallis asunud ööklubis Poseidon piinaval viisil kaks väidetavalt Kemerovo kuritegelikku grupeeringusse kuulunud meest: Lauri Merimaa ja Sergei Permanovi. Harju maakohus mõistis Sten Kruusimägi süüdi Sergei Permanovi tapmises ning karistas teda 15aastase vangistusega.

Samal teemal

Erik Kruusimäe  mõistis kohus süüdi Lauri Merimaa mõrvas, mis oli toime pandud piinaval viisil, ning karistas teda 20 aasta pikkuse vangistusega. S Eduard Pavljutšenko (53) mõisteti süüdi kuriteo varjamise eest ja teda karistati kahe aasta ja kuue kuu pikkuse vangistusega, mille alguseks arvestatakse tema kinnipidamine Lätis 26. juulil 2017.

"Minu klienti süüdistati Lauri Merimaa ja Sergei Permanovi tapmises. Lisaks süüdistati teda Poseidoni ööklubi süütamises,“ rääkis Sten Kruusimägi kaitsja, vandeadvokaat Ilmar Straus Õhtulehele. „Sten Kruusimägi mõisteti õigeks nii Lauri Merimaa tapmises kui ka Poseidoni ööklubi süütamises,“ ütles ta. Seega leidis kohus, et kaks süüks arvatavat tegu on tõendamata. Kaitsja kinnitusel vaidlustab ta Harju maakohtu süüdimõistva otsuse Tallinna ringkonnakohtus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee