Poliitika

Siim Kallas Keskerakonnast: nad mõtlevad hommikust õhtuni mingisuguseid jaburdusi välja (234)

Toimetas Hindrek Pärg, 12. märts 2019, 20:25
Siim KallasFoto: Teet Malsroos
Eesti endine peaminister ja Reformierakonna auesimees Siim Kallas ütles "Ringvaatele" antud intervjuus, et ei seadnud Jüri Ratasele koalitsioonikõnelusteks mingeid tingimusi. 

"Mina mingeid tingimusi ei esitanud, ütlesin, et hakkame otsast rääkima. Siis ta rääkis, et see 500 eurot (Reformierakonna valimislubadus tõsta tulumaksuvaba miinimum kõigile 500 euroni - toim.), et see on ikka kole kallis. Ma vastasin, et ma olen rahandusminister olnud, et istume ja hakkame arutama, et mis on võimalik ja mis ei ole võimalik," vahendab ERRi uudisteportaal Kallase sõnu, kes lisas, et ka Reformierakond on pensionitõusu tähtsaks pidanud. 

"Aga siis keskerakondlased ütlevad, et me olla vastu pensionitõusule. Ühesõnaga nad hommikust õhtuni mõtlevad mingisuguseid jaburdusi välja, peaasi, et õigustada seda, mis neil oli juba selge valimiste järel, et tehakse teine koalitsioon," sõnas Kallas. 

234 KOMMENTAARI

m
muidugi 20. märts 2019, 20:05
Jaburuste asemel tuleks mõtelda pigem millesti huvitavamast ning kasulikumast. Mina unistan näiteks 10 miljonist ning ostan iga nädal Eurojackpoti pileti.
v
vana toriseja 15. märts 2019, 01:43
Siim on oma vanad sõbrad Brüsselist juba oma paati tõmmanud. Kas varsti on oodata halvakspanu moodustatavale koalitsioonile veel kuskilt, näiteks Rooma Paavst või ÜRO ?
Loe kõiki (234)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee