Siim KallasFoto: Teet Malsroos
Toimetas Hindrek Pärg 12. märts 2019 20:25
Eesti endine peaminister ja Reformierakonna auesimees Siim Kallas ütles "Ringvaatele" antud intervjuus, et ei seadnud Jüri Ratasele koalitsioonikõnelusteks mingeid tingimusi. 

"Mina mingeid tingimusi ei esitanud, ütlesin, et hakkame otsast rääkima. Siis ta rääkis, et see 500 eurot (Reformierakonna valimislubadus tõsta tulumaksuvaba miinimum kõigile 500 euroni - toim.), et see on ikka kole kallis. Ma vastasin, et ma olen rahandusminister olnud, et istume ja hakkame arutama, et mis on võimalik ja mis ei ole võimalik," vahendab ERRi uudisteportaal Kallase sõnu, kes lisas, et ka Reformierakond on pensionitõusu tähtsaks pidanud. 

"Aga siis keskerakondlased ütlevad, et me olla vastu pensionitõusule. Ühesõnaga nad hommikust õhtuni mõtlevad mingisuguseid jaburdusi välja, peaasi, et õigustada seda, mis neil oli juba selge valimiste järel, et tehakse teine koalitsioon," sõnas Kallas. 

Kommentaarid  (234)

muidugi 20. märts 2019 20:05
Jaburuste asemel tuleks mõtelda pigem millesti huvitavamast ning kasulikumast. Mina unistan näiteks 10 miljonist ning ostan iga nädal Eurojackpoti pileti.
vana toriseja 15. märts 2019 01:43
Siim on oma vanad sõbrad Brüsselist juba oma paati tõmmanud. Kas varsti on oodata halvakspanu moodustatavale koalitsioonile veel kuskilt, näiteks Rooma Paavst või ÜRO ?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS