Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: reede, 15. märts 

Astroloog Maria Angel, 14. märts 2019, 22:22
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Armsamat võib ärritada su pühendumine tööle. Isegi niivõrd, et ta muutub kahtlustavaks ja hakkab süüdistama, justkui oleks sul töökollektiivis salajane armuromaan.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Sõprade nõuanded võivad kasulikuks osutuda, seega kuula hoolega, mis neil öelda on. Rahaasjus võib probleeme tekkida. Kipud mulje avaldamiseks raha laristama.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Pead hoolega hoidma oma saladusi, eriti kui need on seotud isiklike suhetega. Keegi võib välja kaevata mingi ammuse juhtumi, mille sina juba unustanud oled.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Intiimsemad suhted peaks olema meeldivas seisus. Keerukam on olukord aga sõprade või mõttekaaslastega suhtlemisel. Igaüks ajab oma õigust taga. 

Lõvi

23. juuli – 22. august

Olukord kisub vastuoluliseks lastega suheldes. Proovid läheneda heaga, aga nad nagu ei kuulakski sind. Siis kaotad kannatuse ja proovid kurjaga. See ei lahenda probleemi.

Neitsi

23. august – 22. september

Mõtlemisainet on küllaga. Pead tagasi pöörduma teemade juurde, mis mõne aja eest juba lahendatud näisid. Lahkarvamusi võib tekkida erinevate põlvkondade vahel.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Töökollektiivis asjad kõige paremini ei toimi. Kas pinged mööduvad või kisub riiuks, see sõltub paljuski sinust. Kui emotsioonid välja valad, siis on su väljaütlemised halastamatud.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Rahaasjus ei tohiks täna riskida. Näed küll suurt pilti, ent detaile on raske märgata ja see võib otsustavaks saada. Pigem räägi vähem, kuula aga hoolega, mis teistel öelda on.

Ambur

22. november – 21. detsember

Küllap ei pääse sa sõnelustest oma lähedastega. Võib-olla üritavad nad sulle survet avaldada, õpetavad, kuidas sa elama pead. Ent võib minna ka vastupidi – avaldad ise arvamust.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kõike, mida sa mõtled, pole kuigi mõistlik välja öelda. Samas on ka vaikida raske, sest olukord tundub sinu jaoks lubamatu. Välja võib lüüa aegamisi kogunenud pinge.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Mõnikord on raske kuuluda suuremasse organisatsiooni. Sul tuleb ju ühiste ideede eest väljas olla, ent on hetk, mil need sinu tõekspidamistega kokku ei lange.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kolleegide vahel toimib koostöö asemel konkurents. Võimalik, et paremaid tingimusi on võimalik saada sellel, kes võimekamalt probleeme lahendab.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kalad! Ennast tuleb ausalt analüüsida. Lihtsam on olukorda kontrollida, kui tead, millised on su sügavad hirmud ja saladused, mida sa eneselegi tunnistada ei taha. Ennast tundes saad aru, mida on vaja muuta, mismoodi peaksid end arendama. Isiklikud suhted on aasta jooksul väga tähtsad.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee