Eesti uudised

Eiki Nestor: koalitsiooni nii ei tehta, et tulge oma häältega ja aidake meie ideid ellu viia (59)

Delfi, 9. märts 2019, 14:20
Eiki NestorFoto: Tiit Tamme
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) juhatuse liige, ametist lahkuv riigikogu esimees Eiki Nestor usub, et sotsid võtavad vastu Reformierakonna pakkumise alustada koalitsioonikõnelusi, kuid märgib, et need ei pruugi tulla lihtsad.

"Ma ei pruugi alati pooldada läbirääkimiste tulemust, aga läbirääkimisi toetan alati. Me teame, et oma ideid on koalitsioonis alati lihtsam ellu viia kui opositsioonis, ja seetõttu ka saame aru, kui peetakse läbirääkimisi," lisab Nestor, et sotsid on avatud küll kompromissidele, aga pensioni teise samba hävitamisele nad kaasa ei aita.

"Ühtpidi on tore, kui keegi valimised võidab, aga koalitsiooni nii ei tehta, et tulge nüüd juurde ja aidake meil meie ideid ellu viia, aga oma häältega," usub Nestor, et sellise suhtumise tõttu ei õnnestunud läbirääkimised Reformierakonna ja Keskerakonna vahel.

Refereeritud loo täistekst asub Delfis.

Samal teemal

13. märts 2019, 18:42
EKRE süüdistab Reformierakonda laimukampaanias
11. märts 2019, 13:32
Jaanus Karilaid Keskerakonna võimuläbirääkimistest EKRE ja Isamaaga: oravad on ennast nurka mänginud, keegi pidi võtma initsiatiivi
11. märts 2019, 12:25
Isamaa peasekretär tugevast positsioonist võimuläbirääkimistel: „Me ei ole eufoorias.“

59 KOMMENTAARI

k
Kordan jälle! 11. märts 2019, 22:59
Jonnin ikka edasi, ega ma jäta - valitsuse peab moodustama võitnud erakond kõigi Riigikogusse valitud erakondade baasilt vastavalt nende mandaatidele....
(loe edasi)
n
nominent 11. märts 2019, 07:46
nestor taotleb oma saavutustega nobeli preemiat tulumaksu vabalt
Loe kõiki (59)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee