Poliitika

VIDEO | Taavi Rõivas ei kiida heaks Keskerakonna käiku (33)

Toimetas Hindrek Pärg, 8. märts 2019, 23:46
Taavi Rõivas Tiina Kõrtsini
Endine Eesti peaminister Taavi Rõivas ütles "Aktuaalsele kaamerale", et ei kiidag heaks Keskerakonna otsust Reformierakonnaga koalitsiooniläbirääkimistest ära öelda. 

Rõivase sõnul teeb Jüri Ratas kõik selleks, et jätkata valitsuses. "Ma olen selles olukorras ise olnud ja inimlikult täielikult mõistan teda sellepärast, et ka mulle ei tundunud pärast peaministriametit ükski teine amet Eesti poliitikas piisavalt atraktiivne," vahendab poliitikut ERRi uudisteportaal

"Ja võib-olla ma teeksin sama tema asemel, aga kindlasti ma ei teeks seda selle hinnaga, et lasta Eestis läbirääkimised liiva või ka selle hinnaga, et oma erakonna põhimõtted kuidagi kraavi ajada. Ja samuti, ma arvan, et igaühel on muidugi põhjust ka valimistulemust aktsepteerida. Nii et ma leian, et praegu ikkagi Keskerakonna käiku ma ei saa kuidagi heaks kiita," lisas Rõivas. 

Endise Reformierakonna esimehe käest küsiti ka võimalikkusest, et Keskerakond üritab valimised võitnud erakonna selja taga teha EKRE-ga. Rõivase sõnul on märke õhus olnud juba üpris pikka aega, kuid ei usu, et selline liit oleks püsiv.

"Aga ma tegelikult mõtlen päris tõsiselt, et mitte ainult minul, vaid ka paljudel teistel on raske uskuda, et isegi kui see matemaatiliselt kokku annab ja isegi kui see kuidagi - kas salaja või avalikult - kokku lepitakse, et see kuidagi toimida saaks," vastas Rõivas. 

Vaata pikemalt videost! 

33 KOMMENTAARI

t
tallinlane 11. märts 2019, 10:44
Ega ikka 40 aastavanust naist ei saa käe körval ja kepiga edasi viia kyll.Las kykitab kuskil kabinetis ,see oleks kajakesele parim.Kui ikka esinemisoskus puudub ja teadmised ka,siis ärgu tahtku oma issikese nöuannete järgi kelekski sada.Nöuandja minevik on ka rahvale teada.
e
elu on imeline 10. märts 2019, 23:33
minul ei ole üldse midagi head öelda
Loe kõiki (33)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee