Eesti uudised

ÕPETAJA RIIETUB LIIGA SEKSIKALT: ülearu sügav dekoltee ja miniseelik (47)

Ohtuleht.ee, 7. märts 2019 10:16
Foto: PantherMedia/Scanpix
Inimeste riietus ei muutu oluliseks ainult presidendiballil, vaid piisavalt vatti ja tähelepanu saavad ka koolides töötavad õpetajad. Ja sageli ka seetõttu, et nende riietus on liialt paljastav...

„Minu poja koolis on mõned õpetajad, kes kipuvad kandma liialt lühikesi kleite ja seelikuid. Pole harvad ka juhused, mil õpetaja dekoltee on häirivalt paljastav. Ja ometigi olen ma mees, kes igal teisel juhul heidaks ehk pilgu,“ kirjutab väikelinnas elav pereisa Marek.

„Mind ei häiri isegi see, kas õpetaja kurvid mõjuvad seksikalt või mitte, vaid pigem häirib nende rõhutamine koolis. Rääkimata riietest, mis liialt liibuvad on. Ausalt, ma tahaks lapse kooli saata seksile mõtlemata,“ lisab ta.

„Inimeste isikupära ja stiil on erinev, aga salliga kaetud dekoltee ja vähemalt põlvini seelik – see võiks ju miinimum olla,“ soovib Marek, et ta ei peaks tundma ebamugavust, sest tema silmad kohtuvad katmata ihuga.

Kas sinu arvates peaks õpetajatele olema kehtestatud kindlad reeglid, mida nad koolis kanda tohiksid? Kust läheb piir? Mida kõlbab kanda? Mis ületab kindlasti eetilisuse piire?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee