Poliitika

Jevgeni Ossinovski: Reformierakond soovib mugavusliitu

Toimetas Triinu Laan, 6. märts 2019 15:56

14 KOMMENTAARI

v
vaatleja/ 7. märts 2019 10:35
Kas sa mehike pole šveiki lugenud,et läksid õlle-viina hindu tõstma? See aga lõppes täieliku põrumisega poliitikamaastikul,nagu raamatus kirjutatud.Teisel juhul oli see aktsiiside tõstmine aga naabrite poolt antud EU-vastase avantüürikäsuga,muid variante ei ole.
k
Konn/ 6. märts 2019 18:18
Ei tekitanud ta mingit kahju. Noorukid ei osta enam iga kell alkoholi, sest see on kallis. Sinusugused inimesed on nagunii alkohoolikud ja hukas, kes käivad iga kuu korra Lätis tiiru.
t
to:Konn/ 6. märts 2019 18:25
Noorukid ei peaks saama alkot osta vanuselt sõltuvalt. Ja kui on kallim kui varem, siis see otsuotust ei mõjuta. Leitakse raha. Lihtsameelne oled või ? Lätis käivad ikka need, kellel on tahtmist käia. Ja hinnad on ikka kohutavalt erinevad. Mida plõksid siia-sinna. Ega siis kõik kes lätist ostavad ei ole alkohoolikud. Lihtsalt oluliselt odavam on teelt kaasa võtta.
t
tore..../ 6. märts 2019 18:11
...kui rehvid ja kesikud koos kodu hakkavad mängima ja mõne aja pärast üksteisel kõri läbi närivad.Tsirkust on rahvale ju ikka vaja.
s
Sina/ 6. märts 2019 18:09
Jevgeni võiks ikka päris vait olla.Kui palju sa tekitasid oma aktsiiside tõstmisega kahju Eesti riigile.
d
debatt/ 6. märts 2019 17:42
Ei usu,et kesikutega koalitsioon moodustatakse, aga kui kuulda võtta Ratase suurt püüdu võimu juurde saada,siis jah, ja seda enam,et tema isiklik tee viib varsti Tallinna linnapea teerajale... Erakonna esimeeste debatti kuulates,hakkas mul isegi Ratasest kahju,sest Kallase iga teine sõna oli,et Ratas valetab.Kas nüüd koidab kesikute kättemaks?

k
kusti/ 6. märts 2019 16:54
Seda kutsutakse "Hapudeks viinamarjadeks", sest see oli teie ainuke lootus.
t
täitsa õige tähelepanek./ 6. märts 2019 16:47
https://avasta.me/uudised/foto-ebareaalne-ossinovski-on-peast-soe-vaata-millega-ta-nuud-hakkama/
k
6. märts 2019 16:17
Kehtetul Reformierakonnal pole õigust juhtida riiki. Reformierakond on kehtetu ajast mil nad ei suutnud juhtida riiki ja sestap pidid lahkuma valitsusest. Usalduse kaotanud isikuid enam ei usaldata. Firma mis kaotab usalduse see pankrotistub. Reformierakonnale avaldati umbusaldust ja sestap pidid lahkuma valitsusest. Meil alevis toimusid valimised. Kuna valida oli iga pereliikme vahel siis valimised võitis koer...koera seaduste kohaselt elavad inimesed on koerastumas... Eesti Põhiseaduse preaambulas kirja pandu täideviimiseks tuleb seda teha aga mitte ajada puru silma valimistega ja erakondade
p
6. märts 2019 16:14
Parim võimuliit oleks EKRE,Keskerakond,Sotsid sest Isamaa pani toime ko.m.m.u.nist.liku kuriteo,tekitas inflatsiooni 40% elektri hinna kergitamise abil !!!!! Inflatsiooni abil pagendatakse rahvast Soome ja mujale.
n
nuu/ 6. märts 2019 17:10
EKRE ja sotsid .... imelik oled ve ?
m
6. märts 2019 16:13
Minevikust :"Reformierakonna juhitud valitsusel puudub mõistlik maksu- ja majanduspoliitika, mille tagajärjel pole võimalik Eesti majanduskasvu seisakust välja tuua. Seega on lisaks seisakule majanduses meil võimul seisakuvalitsus, nagu koalitsioonipartnerid seda ka ise avameelselt on nimetanud. Kobareelnõuga räpakalt tõstetud aktsiisid on olnud väga halb vahend valimislubaduste lunastamiseks, sest sellega on haavatud Eesti konkurentsivõimet naaberriikidega võrreldes. Sotsiaalmaksu ravikindlustusosa
v
Väga hea/ 6. märts 2019 16:09
Punatimukate aeg tundub läbi olevat. Zhenja, sa võiksid autot paremini puhastada, sellise lumemütsiga sõitmine ei ole lubatud...
o
Oh ja Ah/ 6. märts 2019 16:08
Mida ta nüüd öelda tahtis