EnergiajoogidFoto: Reuters/Scanpix
Toimetas Aare Kartau 6. märts 2019 11:55
USAs Wisconsini osariigis elav 17aastane Tyler sai hakkama rumala tembuga, kui süstis kasuisa energiajoogipurkidesse tugevat lehmarahustit. Poisi enda sõnul tegi ta seda nalja pärast, vahendab Fox News.

Tyleri kasuisa läks esimest korda rahusti tõttu haiglasse 2018. aasta jaanuaris. Sümptomiteks olid kottis nägu ja ebaselge kõnepruuk. Veidrate terviseprobleemide põhjust tollal ei avastatud – mees arvas ise, et tegu on stressi, unetuse ja liigse energiajookide tarbimisega.

Kui sama asi uuesti juhtus, hakkas kasuisa jälgima, mida ta sööb ja joob. Tyleri ema oli mingil hetkel avastanud, et laudast oli kadunud kastitäis loomarahusteid. Selle teadmisega tekkisid kasuisal kahtlused, et poiss on kuidagi asjaga seotud. Põhjalikumal otsimisel leidis ta süstlad. 

Ametivõimud teatasid, et nii süstaldest kui ka energiajookide purkidest leiti analüüsimisel xylazine rahusti jälgi. Tyler tunnistas tõendite kogunemisel viimaks oma teo üles. Ta väitis ametivõimudele, et ei soovinud kasuisale halba ega talle terviseprobleeme põhjustada. Noormees pidas energiajookidesse rahustite süstimist tollal vaid naljakaks. 

Poiss läheb kohtu alla 18. märtsil, süüdistatuna võõrkehade toiduainete sisse peitmises ja järelemõtlematu käitumise tõttu turvalisuse ohustamises.

Kommentaarid  (3)

modereeriti, tundub et naljavennad on ilmselt moderaatorite kaitsealused. 6. märts 2019 21:10
Tegu on tahtliku, korduva mür,gitamisega. Naljaks võib taolist asja pidada ehk vaid mingi 11-12 aastane. Mitte aga 17-nene (kui ta just tugeva arengu p e e t u s e g a pole) 17-nene peab juba üsna hästi teadma, mida teeb. Mina näiteks lõpetasin 17-selt juba keskkooli. Ja samas pidin kodus täismehe eest väljas olema, sest vanemad olid lahutanud ja isa kodust lahkunud. Tuli talitada loomi ja kantseldada väiksemid. teha puid, kaevata aiamaad, valmistada toitu j.n.e. Olin ju külast, maanoor.
omaaegne maanoor. 6. märts 2019 21:07
Tegu on tahtliku, korduva mürgitamisega. Naljaks võib taolist asja pidada ehk vaid mingi 11-12 aastane. Mitte aga 17-nene (kui ta just tugeva arengupeetusega pole) 17-nene peab juba üsna hästi teadma, mida teeb. Mina näiteks lõpetasin 17-selt juba keskkooli. Ja samas pidin kodus täismehe eest väljas olema, sest vanemad olid lahutanud ja isa kodust lahkunud. Tuli talitada loomi ja kantseldada väiksemid. teha puid, kaevata aiamaad, valmistada toitu j.n.e.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS