Maailm

RUMAL TEMP: Wisconsini teismeline süstis kasuisa energiajookidesse lehmarahustit (3)

Toimetas Aare Kartau, 6. märts 2019 11:55
EnergiajoogidFoto: Reuters/Scanpix
USAs Wisconsini osariigis elav 17aastane Tyler sai hakkama rumala tembuga, kui süstis kasuisa energiajoogipurkidesse tugevat lehmarahustit. Poisi enda sõnul tegi ta seda nalja pärast, vahendab Fox News.

Tyleri kasuisa läks esimest korda rahusti tõttu haiglasse 2018. aasta jaanuaris. Sümptomiteks olid kottis nägu ja ebaselge kõnepruuk. Veidrate terviseprobleemide põhjust tollal ei avastatud – mees arvas ise, et tegu on stressi, unetuse ja liigse energiajookide tarbimisega.

Kui sama asi uuesti juhtus, hakkas kasuisa jälgima, mida ta sööb ja joob. Tyleri ema oli mingil hetkel avastanud, et laudast oli kadunud kastitäis loomarahusteid. Selle teadmisega tekkisid kasuisal kahtlused, et poiss on kuidagi asjaga seotud. Põhjalikumal otsimisel leidis ta süstlad. 

Ametivõimud teatasid, et nii süstaldest kui ka energiajookide purkidest leiti analüüsimisel xylazine rahusti jälgi. Tyler tunnistas tõendite kogunemisel viimaks oma teo üles. Ta väitis ametivõimudele, et ei soovinud kasuisale halba ega talle terviseprobleeme põhjustada. Noormees pidas energiajookidesse rahustite süstimist tollal vaid naljakaks. 

Poiss läheb kohtu alla 18. märtsil, süüdistatuna võõrkehade toiduainete sisse peitmises ja järelemõtlematu käitumise tõttu turvalisuse ohustamises.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee