Eesti uudised

LUGEJA SOOVITAB: nipp, kuidas vabaneda kaubanduskeskuses kõigist pakkujatest ja pähemäärijatest (37)

Ohtuleht.ee, 6. märts 2019, 10:19
Foto: PantherMedia/Scanpix
Kes meist poleks pööranud pilku või silmitsenud telefoni, et kaubanduskeskuses liialt agarate müügimeeste eest peituda. Olgu selleks siis kõige parem pensionifond, suitsuandur või võimalus saada doonoriks.

„Piinlik tunnistada, aga sageli on poodi minnes tunne, et pean end kellegi eest varjama ja poodi hiilima. Kõik nende tüütute pakkujate tõttu. See on juba nagu ahistamine. No mitu korda peab ütlema, et ma juba olen doonor, pensionifond toimib – isegi televiisor töötab!“ kaebab kaubanduskeskuses tegutsevate pähemäärijate peale 41aastane Tauri.

„Mul on vastukaaluks suurepärane äriidee. Keegi võiks teha särgid või trükkida sildid, mida siis klient saab enda riietele kinnitada, et anda märku – ma pole teie pakkumistest huvitatud. Olgu selleks siis silt, et ma olen doonor, vihkan telesaateid või midagi veelgi pöörasemat,“ pakub Tauri välja idee.

„See oleks võimalus, kuidas pakkujad saaks eristada neid, kes tõesti on väsinud sellest tüütamisest. Tahaks väärikalt ja ahistamiseta poes käia. Isegi Egiptuses saab kaupmees aru, et kümme korda ei tasu sama klienti piinata. Oleks vaja, et keegi kätte võtaks ja selle ära teeks,“ loodab Tauri.

„Ma olen kõrvalt kah kuulnud ja näinud, kuidas inimesed vehivad kätega ja üritavad igas suunas põgeneda. Need müügimehed on nagu tüütud takjad," leiab Tauri.

Kuidas on lood sinuga? Kas sind häirivad kaubanduskeskuses  inimestele pakkumisi tegevad müügimehed? Mida arvad Tauri ideest? Kas sildistamisest võiks olla abi?!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee