Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

JÄRGMINE PEATUS | Vabatahtlikkus pole eestimaalaste seas nii sage kui võiks – miks ometi?

Ohtuleht.ee, 6. märts 2019, 09:56

13 KOMMENTAARI

e
eks aega jääb väheks/ 7. märts 2019, 13:37
kui pead kahes töökohas rabama ja ka pere eest hoolitsema.
m
meeri/ 6. märts 2019, 18:40
sest eestlane ei taha anda. ta peab kogu aeg saama.
k
kõik ei mõtle meeri moodi/ 6. märts 2019, 23:09
Iga eestlanna ei taha musta ja soonilist proovida
a
6. märts 2019, 17:57
aga miks ma peaks kellegi vabatahtlik ori olema?ja pealegi pole selleks aega:eesti kliimas tuleb palju rabeleda,et ise ellu jääda,hispaanlaste kombel siestat pidada ja n€€guseid aidata ei saa.
v
6. märts 2019, 17:10
Vabatahtlik töö on nagu sõelaga vee kandmine. Ei muutu nende elu paremaks kui nad ise midagi ette ei võta.
n
naine/ 6. märts 2019, 16:18
Vabatahtlik saad olla siis kui sul on raha maksude maksmiseks ja elamiseks niipalju, et jääb ka üle, et ei peagi tööl käima aga jälle...pensionit arvestatakse ikka töötatud aja eest ja palga pealt. Ei täi käia vabatahtlikuks.
a
Aga/ 6. märts 2019, 16:08
Kus on eeskujud? Ministrid, jm tähtsad ninad- tehke algust ja muutke vabatahtlikkus populaarseks!
k
6. märts 2019, 14:27
Kõigepealt peab oma pere elu korras olema ja teenistus piisav, et vabatahtlikule tegevusele aega kulutada. Hädapätakatest vabatahtlikke ei vaja keegi, kõik tahavad saada sinu ressursse.

j
juts/ 6. märts 2019, 14:24
Eestlasel on eluenergiat üldiselt liiga vähe, ei jagu seda laialiloopimiseks.
m
minaise/ 6. märts 2019, 13:32
miks kohe aafrikasse? EVS (european voluntary service) läbi euroopa noorte ja ESTyESi pakub võimalust vähem estreemsetes oludes oma aasta välismaal veeta. tasub uurida ja tasub kaaluda kui on huvi või soov saada teises euroopa riigis elamise ja töötamise kogemust ning natuke ilma näha ilma, et ise ennast vigaseks maksaks selle eest. Kel soov kultuuri, keelt, eluolu uurida, soovitan kindlasti tutvuda.
p
Pööriöölane/ 6. märts 2019, 12:50
Ju siis on eestlastel ikkagi küllalt kainet mõistust. Ja mille nimel peakski noor minema kuhugi aafrika pärapõrgusse, riskima oma elu ja tervisega, sööma täielikku saasta, panema muretsema lähedased ja sageli ka veenduma oma töö täielikkus mõttetuses.
n
6. märts 2019, 11:24
Need trustid - rahvaettevõtted peavad tagama, et elanike põhivajadused on rahuldatud, et tekiks juurde ühiskondlikku kapitali, mille arvelt vähendada maksusid ja maksukoormust, mis oleksid etalonina eeskujuks kõigile teistele riigis tegutsevatele ettevõtetele ja mis aitaksid luua Eesti inimestele sellega eeltingimused ühiselt saavutada Maslow püramiidi II, III, IV jne astmete vajadusi ja eesmärke, millega Eesti võiks riigi ja rahvana olla eeskujuks tervele maailmale! Teeme ära, Eesti rahvas!
m
6. märts 2019, 11:08
Müümine teeb müügimehe vaeseks. Müümine ja ostmine on vale. Müümine tekitab vallid inimeste vahele ja takistab inimsuhteid hoidmaks armastuse raamides. Müümine on midagi prostitutsiooni taolist. Riikide vahelistes suhetes müümine on aktsepteeritav mingil moel (seniks kuniks saadakse aru,et inimkonna teeb vaeseks müümine ) aga riigi sisestes suhetes mitte. Riigi sisesed suhted mis baasnevad ühistulistes suhetes loovad rikkuse. Müümise ja ostmise suhted teevad kultuuri ja rohujuure tasandi inimesed vaeseks. Rikkaks saamiseks ei tohi müüa. Müümine teeb vaeseks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee