Foto: Aldo Luud
Johanna-Kadri Kuusk 5. märts 2019 10:44
Lääne prefektuur kutsus Facebookis Pärnumaa autojuhte korrale, kes on Tallinna–Pärnu rongiliini sulgemise pärast hakanud raudtee ülesõidukohtades stoppmärke eirama.

„Kindlasti teab suurem osa Pärnumaa autojuhtidest, et rongiliiklus suunal Tallinn-Pärnu peatati ning liiprid oleks seal justkui moe pärast. Selle teadmise pinnalt on paljud sõidukijuhid hakanud eirama raudtee ülesõidukohtades olevaid stoppmärke, sest rongid ju enam ei sõida. Paraku päris nii see siiski ei ole. Liipreid kontrollivad regulaarselt hooldussõidukid ning viimase teadmise kohaselt alustavad õige pea sellel marsruudil liikumist kaubarongid,“ teatas prefektuur sotsiaalmeedias ja palub sõidukijuhtidel endiselt liiklusmärkidest kinni pidada.

„Eriti kurvad tagajärjed nende eiramisel võivad olla just raudteeülesõitude juures. Suurema ja tugevama masinaga raudteel kokku põrgates on kannatajaks päris kindlasti teele hooletult ette sõitnud sõiduk ja selles olevad inimesed. Samuti võib selline stoppmärgi eiramine muuta juhi mugavaks ning märki eiratakse ka kohas, kus rongiliiklus igapäevaselt toimib,“ oli postituses kirjas. Lugejate südamele koputati meeldetuletusega, et meid kõiki ootavad lähedased koju.

 

Kommentaarid  (13)

Kohalik 6. märts 2019 10:34
Ärge ajage jamajuttu! Pärnusse ei sõida ükski rong. Ka kaubajaam lõpetas oma eksistentsi Pärnus.
k 6. märts 2019 00:39
Politseinikud on vähekese naiivsed. Autojuhid eiravad stoppmärki KÕIKIDEL raudteeülesõitudel.
k 6. märts 2019 00:40
Või siis täpsemalt. Valdav enamik autojuhte eiravad KÕIKI stoppmärke, kus vähegi midagi näha on.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS