Poliitika

NARVAKAD ON RÄÄKINUD: hääletama ei mindud Savisaare puudumise, koolisõja ja Eesti 200 kampaania tõttu!

Arvo Uustalu, 5. märts 2019 00:04

21 KOMMENTAARI

e
eremiit/ 5. märts 2019 18:45
mingitel umbkeelsetel sisserännanud venelastel pole mingit asja eesti asjade otsustamisel, nad ei tea ei eesti keelt ega kultuuri, ega hooligi sellest
t
5. märts 2019 12:48
Teie loogika on ikka vapustav.
j
5. märts 2019 10:56
Järgitakse lihtsalt Euroopa sotsiaaldemokraatia peajoont ning tungivaid soovitusi.
m
5. märts 2019 10:54
Mõned eesrindlikud noored blogijad on juba korranud ning kuulutanud seda traditsioonilist tõde, et neil on väga häbi sellise tagurliku eesti rahva pärast. Ja et ekrelasi tuleks karistada ning ühiskonnast isoleerida. Või nad lahkuvad ise siit pahalt Eestimaalt. (viimasest ei oleks mul küll eriti kahju. Eriti soovitaksiń neile matkasuundadeks lõunakaart. Kuhugi Aafrikassevälja)
k
Kas globalistid saavad (jälle) valitsusse ja hakkavad dikteerima?/ 5. märts 2019 10:47
Inter-n.a.t.s.ionalistid ehk globalistid (RE+SDE+E200) kaotasid kokku 1 hääle. Iga üks omal moel Eestit armastavad erakonnad (KE, EKRE, IsamaaE, VabaE) sai kokku 1 hääle rohkem.
n
noh, Eesti 200/ 5. märts 2019 09:59
peletasite venelased ka endast eemale. Tublid, seda oligi vaja. Jäite ukse taha ja vähemalt mõneks ajaks on Eesti venestamine piduri saanud.
a
Ahhaa/ 5. märts 2019 09:50
Küsigem, miks tegi Eesti 200 kampaania Reformierakonna reitingu tõstmiseks ?
a
5. märts 2019 09:45

n
nora/ 5. märts 2019 09:39
kui ei taha valida , siis ei taha . Ega narvakad üksi pole inimesed , eestlased on ju ka inimesed.
õ
Õiglane riik kõigile!/ 5. märts 2019 09:15
Kuidas? Te ju ei arvesta üldse EKRE valijatega! Kas me polegi eestlased? Mingisugune titalik jonn käib, et ei tehta EKRE-ga koostööd. Mis mõttes, kas peate ennast paremaks? Kas ainult teie mõtted ja teod on õiged? Olgu, ka mina pööran teile selja, kui peaksite minult abi paluma. Minu kõrvad jäävad kurdiks! Meie riigis on DEMOKRAATIA!
v
Venelased/ 5. märts 2019 09:04
on lõpuks hakanud arusaama,kus riigis nad elavad ! Praegu veel KE üritas neile midagi lubada,aga ega venelane ka rumal pole nagu Ratas arvab,samas hädise venekaardiga lehvitamine peletas ka eestlased eemale. Järgmistel valimistel ei tule sedagi,põhimadin hakkab käima EKRE -Isamaa rahvusliku põliseestlaste ja Reform-sotside juudi /homo/multikulti telgede vahel.Kesk peab siis otsustama kumba teljega soovib liituda,venelastele peaks olema traditsioonilised väärtused südamelähedasemad. Võibolla see juhtub juba nüüd,et valitsema hakkab EKRE-Isamaa-Kesk. Eesti keel tuleb koolidesse nii ehk naa.
k
5. märts 2019 08:58
Keskerakonna edu ju ongi üles ehitatud sellele, et hoida paralleelmaailmu ja "kaitsta" venekeelseid eestikeelse ja -meelse Eesti eest. Nüüd tahtnuks Ratas ja co loomulikult rohkem Eesti asja ajada, aga hääled ju tulevadki enamuses Vene maailmas elada soovijatelt ja mõtlemisvõimetutele eestlastelt.
k
Kremli partei lepingupartner keskerakond/ 5. märts 2019 08:55
Huvitav on see, et asi, mis vähegi mõtlemisvõimet omavale eestlasele on keskerakonna pikaaegsest tegevust jälgivale inimesele täiesti üheselt selge olnud elik see, et eesti keeles aetakse üht ja vene keeles teist juttu. Ja nii aastakümneid. Nüüd, suures Savisaarest vabanemise ja "täiesti uue keskpartei" (aru ei saa, kuidas see uus on) ajastul on valitsusparteina pidanud veidi rohkem eestlasele suunatud olema ja võtma näiteks kooliküsimuses konkreetsema seisukoha, mis venekeelsele tegelasele kui külm dušš oli. Tulid võimule ja kohe-kohe pidid kõik kodakondsuse saama, vene keel riigikeeleks jne
r
rein/ 5. märts 2019 08:48
üks narva noormees vastas, miks ta ei valinud, kuna poliitikud ei tee midagi ei eesti ega vene kodanike heaks. ei saanud ainult aru, miks peaks olema meie poliitika suunatud vene kodanike heaolu parandamisele. kuid millest aru sain, et poisil on eestis valimisõigus aga hingelt venemaa kodanik
t
5. märts 2019 08:45
Täiesti olematust asjast tehakse mingi meediamull ! Hääletamas käis ainult natuke vähem inimesi , kui 4 aastat tagasi . Ja tehke keegi ometi nendele migrantidele selgeks , et nad elavad Eesti Vabariigis . Mononatsionaalses riigis .
s
saksa bukvad pole popid./ 5. märts 2019 08:07
ju siis valimas käisid tõelised kodanikud. Kui mingit head präänikut või mandariine ei pakutud, siis ei mindudki. Präänik peaks olema ikka selline, mis neid eestlastest paremaks teeks, mitte mingi saksa bukvadega kirjutamist.

s
Savisaar/ 5. märts 2019 07:25
peaks teoreetiliselt praeguseks lõplikult audis olema ja ootame uudist-ärasaatmine kell 15.00!Venelastele ei olegi ausalt öeldes ühtki sõnumit edastada,mis neid kõnetaks.Loomulikult ei ole nad vaimustuses vene keele piiramisest ja,et nad ammutavad oma uudised Venemaa tv-st siis on meil vähe,millest üldse rääkida.Kesikud on ainukesed,kes nendega üldse suhelda on püüdnud ja sedagi tehes seletanud enamasti ainult vene keele kaitsest jne.!
n
narvakatele/ 5. märts 2019 06:17
see põlvkond mis edasi tuleb hakkab rääkima kas eesti või inglise keeles. nii, et valiku teevad nemad. kas välismaa või venemaa.
o
OST/ 5. märts 2019 05:09
Mida laulad, mine Kuremäe kloostrisse traktoristiks !
m
Mis valimised?/ 5. märts 2019 02:38
100% osavõtt tuleb Narvas alles siis, kui seal kuulutatakse välja erakorraline referendum Matuška Rodinaga taasühinemiseks, just nagu oli Krimmis.
d
djada Vanja, veteran/ 5. märts 2019 02:34
jah, meie vajame ikka oma partiat, mille eesotsas oleks Venemaa ning Putini sõber ja kes teeks Ühtse Venemaaga ikkagi reaalset koostööd. Ja ei unustaks oma vanu sõpru ning semlakeid - KGB ekskindraleid ning majandusmagnaate. Kes ei häbeneks nende käest ka meie jaoks rahakesi küsida ja vastu võtta. Ja meie ei vaja mingeid 60/40 mõttetusi, vaid 100% korralikke vene koole ja haridust. samuti vene keele riigikeeleks tunnistamist.