Eesti uudised

Marko Pomerants: praegu tehakse valitsusi ja värke (5)

Asso Ladva, 4. märts 2019, 18:11
VARA VEEL: Marko Pomerantsi sõnul on valimistest veel liiga vähe möödas, et tulevikuplaanidest rääkima hakata.Foto: Alar Truu
„Täna on tegemist alles esimese valimiste järgse päevaga, ma olen veel mõnda aega riigikogu liige. Praegu tehakse valitsusi ja värke, ei maksa muretseda,“ seletab vastsesse riigikogusse valimata jäänud Marko Pomerants kiiruga.

„Paanikat ei ole, meeleheidet ei ole, kas ei saa nüüd siis Eesti eluga hakkama,“ osatab ta. „Kui keegi tahab mulle tööd pakkuda, siis peab see vastama kolmele kriteeriumile: huvitav, väljakutseid pakkuv ja tasuv.“

Tema lähimad päevad mööduvad enam-vähem samas taktis nagu siiani, ütleb Pomerants ja kaugemast tulevikust pole veel mõtet rääkida.

Kui üheks valitsuse moodustajaks saab Isamaa, siis võib Lääne-Virumaal 1991 häält kogunud Pomerants olla poliitiku tulevikus suhteliselt kindel. Oma ringkonnas on ta Üllar Saaremäe asendusliige ja Isamaa üleriigilises asendusliikmete nimekirjas on ta kolmas.

5 KOMMENTAARI

j
jajah 5. märts 2019, 09:41
eks ministriks oleku ajal sai Lahemaa rahvuspargi pida vähendatud, looduskaitse alt mõni objekt maha võetud, Lahemaa metsa luba antud lennuväljaks.Ega rahvuspargi linde ja loomi ju lennukimüra ei häiri?
I
v 4. märts 2019, 22:08
Ilusaid värsse kirjutas, kui oli vaja haisuvabrikut läbi lükata, ehtne ärihai! Aga kõigile kohe alguses lahkumishüvitis välja maksta, siis ehk kohe taltsam , ei pea kohe igast projektist kinni haarama.
Loe kõiki (5)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee